HALAND HEROJ BORUSIJE: "Milioneri" savladali Hofenhajm

27. 08. 2021. u 22:34

VIDELI smo odličan meč u Dortmundu odigrali su Borusija i Hofenhajm, na kraju pobeda domaćih 3:2 (0:0)

ХАЛАНД ХЕРОЈ БОРУСИЈЕ: Милионери савладали Хофенхајм

Imali su "milioneri" inicijativu u prvom poluvremenu, a odlično je svoj posao radio golman Hofenhajma, te su mreže mirovale na poluvremenu.

Već u četvrtom minutu nastavka duela Rejna je zatresao mrežu Baumana. Izjednačili su gosti vrlo brzo.

Bila je to fantastična akcija, Baumgartner se ušunjao u kazneni prostor i pogodio u 61. minutunakon odlične asistencije Gajgera.

Osam minuta kasnije, Borusija vraća prednost. Belingem je dočekao loptu nakon odbitka u kaznenom prostoru, zahvatio je na najbolji mogući način i pogodio je za 2:1.

Očekivali smo smireni Dortmund do kraja, ali je Hofenhajm krenuo u napad i uspeo je da nam priredi neverovatnu završnicu. Gosti dolaze do izjednačenja nakon kornera, Dabur je bio na drugoj stativii dočekao je svoj trenutak u tom 90. minutu.

Došli su žuto-crni do tri boda na kraju. Igrao se prvi minut nadoknade, posle dva neuspela pokušaja i odbitka, na loptu naleće junak ovog meča, Erling Haland, koji postiže gol za konačnih 3:2.