PSŽ POSRĆE NA SVIM POLJIMA: Monako mu naneo najubedljiviji poraz u protekle tri godine

20. 03. 2022. u 15:52

TMURNI oblaci nadvili su se nad Parizom, a grmi i seva nad "Parkom prinčeva". Nakon eliminacije u Ligi šampiona od Real Madrida usledio je poraz PSŽ i na domaćem koloseku.

ПСЖ ПОСРЋЕ НА СВИМ ПОЉИМА: Монако му нанео најубедљивији пораз у протекле три године

Monako je u Ligi 1 naneo najubedljiviji poraz timu iz prestonice Francuske u prethodne tri godine. Jedino ih je Lil savladao ubedljivije, 2019. je bilo 5:1.

Heroj "kneževa" bio je Visam Ben Jeder, koji je načeo rivala u 25. minutu, a potom iz penala u 84. minutu postavio konačnih 3:0. Treći gol delo je Kevina Folanda u 68. minutu.

Sreća po Pari Sen Žermen pa je bodovna prednost u odnosu na drugoplasirani Marselj čak 15 bodova, mada tim sa juga Francuske ima i meč manje.

Veoma bledi, neubedljivi su bili gosti. Mesija nije bilo zbog navodne bolesti, dok je Nejmar opet pružio očajnu partiju…

BONUS VIDEO: Ovo su fudbaleri sa najvećim zaradama