PSŽ LEČI EVROPSKE RANE: Deseta jubilarna titula za Parižane! Izostala radost navijača

PARI Sen Žermen je u subotu uveče osvojio jubilarnu desetu titulu prvaka Francuske, posle podele bodova s Lensom (1:1) na "Parku prinčeva" u Parizu.

ПСЖ ЛЕЧИ ЕВРОПСКЕ РАНЕ: Десета јубиларна титула за Парижане! Изостала радост навијача

Poveli su Parižani fantastičnim golom Lea Mesija u 68. minutu, da bi Lans izjednačio minut pre kraja regularnog toka utakmice, pogotkom Korantena Žana.

"Sveci" posle odigrane 34 utakmice, četiri kola pre kraja prvenstva, imaju 16 nedostižnih bodova ispred drugoplasiranog Marselja, koji ima utakmicu manje.

PSŽ se tako izjednačio sa Sent Etjenom po ukupnom broju osvojenih titula u francuskom prvenstvu.

I pored toga, najverniji pariski navijači su na stadionu ovu novost dočekali mlako, pošto se u ovoj sezoni više ne raduju pobedama, od izgubljene osmine finala Lige šampiona protiv Reala.

BONUS VIDEO: Stanojević pobesneo zbog nedosuđenog penala