FURIOZNI SRBIN! Mitrović srušio rivala sa dva gola u pet minuta: Srpska gol-mašina se polako pali (VIDEO)

24. 07. 2022. u 19:40 >> 20:26

PREMIJER liga praktično je iza ugla a srpski napadač Aleksandar Mitrović deluje spremnije nego ikada da stupi na veliku scenu najkvalitetnijeg nacionalnog šampionata Evrope.

ФУРИОЗНИ СРБИН! Митровић срушио ривала са два гола у пет минута: Српска гол-машина се полако пали (ВИДЕО)

Fudbaleri Fulama u nedelju su igrali pripremnu utakmicu protiv portugalskog Eštorila, a srpski golgeter postigao je dva pogotka za samo pet minuta.

Domaći su odolevali samo do šestog minuta kada je Mitrović u prepoznatljivom stilu pogodio mrežu posle kornera:

Slična situacija dogodila se šest minuta kasnije: još jedan udarac iz ugla i još jedan Mitrovićev gol za vođstvo Fulama od 2:0.

Do poluvremena je već bilo 3:1, a pri tom rezultatu, u 74. minutu, srpski reprezentativac je i napustio igru.

Tim sa Krejven kotidža, svoj prvi meč u novoj sezoni fudbala na ostrvu, odigraće protiv vicešampiona Engleske - Liverpula.

BONUS VIDEO - TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...