SPEKTAKL U MINHENU: Bajern i Real u polufinalu Lige šampiona odigrali meč za pamćenje

Filip Milošević

30. 04. 2024. u 22:56

Fudbaleri Bajerna iz Minhena odigrali su nerešeno sa Real Madridom u prvom polufinalnom meču Lige šampiona (2:2).

СПЕКТАКЛ У МИНХЕНУ: Бајерн и Реал у полуфиналу Лиге шампиона одиграли меч за памћење

Pravi spektakl i ''kiša'' golova viđena su u Minhenu na stadionu Bajerna.

U prvom poluvremenu videli smo jedan pogodak i to u režiji gostiju. Strelac je bio Vinisijus, na sjajnu asistenciju Tonija Krosa.

Drugo poluvreme je Bajern otvorio silovito, prvo je u 53. minutu rezultat poravnao Liroj Sane, da bi svega par minuta kasnije sa bele tačke bio precizan i Heri Kejn.

Konačnih 2:2 postavio je Vinisijus iz penala u 83. minutu.

Revanš je na programu 8. maja u prestonici Španije.

BONUS VIDEO: SAMO ŠTO JE UŠAO I GOL: Jovanović zatresao mrežu Partizana