„Очерупана“ АМОРЕБИЈЕТА: Дејан Лекић (Шпанијa 2) издвојио Луго и Лас Палмас
Луго игра против Аморебијете, коју су после уласка у виши ранг „очерупали“ баскијски великани Билбао и Сосиједад.
Профимедиа
Све од играча што је вредело, прешло је у редове та два прволигаша.
Не верујем да Аморебијета може да заустави суноврат резултата на терену Луга, који је све бољи.
Лас Палмас је славио у Картахени, на терену директног ривала за пласман у плеј-оф.
Тренутно је седми, али има квалитет за веће домете, и очекујем да савлада Бургос.
МОЈ ТИП
Еибар – Фуенлабрада 1
Овиједо – Уеска ГГ
Алкоркон – Тенерифе 2
ЛУГО – АМОРЕБИЈЕТА 1
ЛАС ПАЛМАС – БУРГОС 1
Препоручујемо
ПОЖАР У БОРДОУ НЕМА КО ДА ГАСИ: НЕНАД ЏОДИЋ (Француска), о дешавањима у редовима бившег првака
13. 02. 2022. у 08:02 >> 09:00
БАРСИ НИКО НЕЋЕ МОЋИ ДА ПАРИРА: Дарко Брашанац (Осасуна) прогнозира мечеве Шпаније 1
13. 02. 2022. у 07:49
ЉУДИ ШОКИРАНИ СЦЕНОМ НА РТС-У: Уместо заставе Србије - ОВО! А ево како је скандал објаснио Јавни сервис!
Србија и Шпанија играју велики дерби 2. кола Европског првенства у ватерполу 2026 чији је домаћин Београд, али пред тај меч још се не смирују страсти од онога што се десило на дебију "делфина" на овом шампионату, када су играли против Холандије.
12. 01. 2026. у 16:50
ТУЖАН ДАН ЗА ТЕНИС: Изненадно се пензионисао великан, баш пред Аустралијан опен!
Најновије вести из тениса тичу се краја једне запажене каријере.
12. 01. 2026. у 15:35
ОДУШЕВИЛА РУСИЈУ: Украјинка после финала јавно понизила Арину, а када су се рефлектори угасили Сабаленка је урадила - ово
АРИНА Сабаленка не само да је одбранила титулу на ВТА турниру у Бризбејну, већ је том приликом белоруска тенисерка одушевила и своју земљу, али и Русију - са чијим тенисеркама и она наступа без државних обележја откако је почео рат у Украјини, односно "Специјална војна операција", како то Руска Федерација зове.
12. 01. 2026. у 16:25
Коментари (0)