СИЛВИЈУ БАЛАЋЕ: Двојке на водеће
ТРЕНЕР и власник школе фудбала у Темишвару о мечевима плеј-офа Румуније

Ilustracija
СУБОТА:
УТА – Киндија ГГ
Рапид – Шепши X2
НЕДЕЉА:
ВОЛУНТАРИ – КЛУЖ 2
ПОНЕДЕЉАК:
Ботошани – Крајова 3+
Арђеш – Универ. Крајова 2
ФАРУЛ – ФКСБ 2
ФКСБ је победом у дербију над Клужом учинио првенство занимљивим. Два бода, која раздвајају водеће тимове, највероватније ће остати забетонирана до њиховог новог окршаја, који ће имати и у последњем колу. Реално је да са том предношћу Клуж издржи до 21. маја, када ће се у Букурешту играти меч за титулу.
Зато су двојке фиксеви, како из дуела Волунтарија са Клужом, тако и из меча у Костанци, где гостују фудбалери ФКСБ.
Препоручујемо

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

АЛБАНИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Огласио се вођа навијача и открио све у живом програму
ЗАВРШЕНА је утакмица у Тирани између Албаније и Србије без голова и о фудбалу се може мало причати. Скоро да ништа нисмо видели на терену осим скандалозно понашање навијача домаћег тима.
09. 06. 2025. у 09:11

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФСС: Због Пиксија и онога што је рекао у Албанији хитно реаговали из српске куће фудбала
Као селектору репрезентације Србије мој фокус током утакмице у Албанији био је искључиво на терену, на играчима, тактици и резултату. Атмосферу на стадиону сам похвалио у контексту спортског амбијента, пуних трибина и подршке репрезентацији, што је увек добродошло за фудбал као игру, рекао је селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси.
09. 06. 2025. у 09:35
Коментари (0)