БРАНИСЛАВ ЈОВАНОВИЋ: ИМТ вози ка елити
БИВШИ фудбалер Партизана, о мечевима друге лиге Србије

Ilustracija
МОЈ ТИП
Петак:
18.00 Мачва – Инђија 3+
Субота:
13.00 ИМТ – ГРАФИЧАР 1
13.00 Рад – Слобода 0-2
13.00 Срем. Митровица – Металац 0-2
Недеља:
13.00 Лозница – Раднички 1
13.00 РФК Нови Сад – Вршац 1
13.00 Златибор – Трајал 2
13.00 ЖЕЛЕЗНИЧАР– ЈЕДИНСТВО УБ 1
ИМТ и Железничар, по мом убеђењу, имају тимове који се квалитетом у овој лиги издвајају од осталих. У последњим мечевима ове календарске године, „трактористи“ у дербију са Графичаром имају прилику да пред својим навијачима покажу зашто су лидери на табели, док су Панчевци на свом стадиону фаворити против Јединства.
Предлажем да се кец одигра и на Лозницу, која ће за викенд угостити новобеоградски Раднички.
Препоручујемо

НОЛЕ НЕ ПРАШТА НЕПРАВДУ: Памте се још Американчеве изјаве!
19. 11. 2022. у 11:07 >> 11:07

ГЕНЕРАЛНА ПРОБА ЗА РОНАЛДА И ДРУЖИНУ: Португалија у Лисабону дочекује "супер орлове"
17. 11. 2022. у 08:30

СЕЛИДБА НА БЛИСКИ ИСТОК: Борјан је променио дрес, али не и боје!
17. 11. 2022. у 13:45 >> 13:46

ТРАМП "АМИНОВАО", ЦЕЛА РУСИЈА БЕСНА! Најновије вести из Америке су потпуно невероватне
Откако је почео рат у Украјини, најновије вести везане за Русију, а да нису са самог ратишта, или, како то Руска Федерација зове "просторa на коме се одвија Специјална војна операција", прилично су невероватне.
11. 06. 2025. у 17:00

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФУДБАЛСКОГ САВЕЗА СРБИЈЕ: Селектор отишао, почела хитна потрага за новим!
Најновије вести из Србије које се тичу фудбала, прилично су изненађујуће.
11. 06. 2025. у 18:39

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Велика руска звезда двапут шокирала целу земљу - јавно се одрекла Русије, а онда је урадила ово!
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети многобројних међународних санкција које спроводе у дело земље тзв. "запада", а иако се чинило да руску јавност ништа више не може да изненади, за то се потрудила једна од тамошњих највећих звезда. Заправо, она и више није "тамошња". И није само једном шокирала своју досадашњу домовину.
11. 06. 2025. у 12:18
Коментари (0)