МИЛОШ СТАНИМИРОВИЋ: Лидер прави разлику
МЕНАЏЕР из Грчке, о градском окршају Солуна.

фОТО: Танјуг/АП
НЕДЕЉА
АТРОМИТОС – ОЛИМПИЈАКОС 2
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
ЛЕВАДИЈАКОС – АСТЕРАС X
Панетоликос – ОФИ X2
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Арис – ПАОК 1X
Панатинаикос – АЕК 1X
ПОНЕДЕЉАК
Пансериакос – Ламија 12
Олимпијакос још нема пораз ове сезоне,
посету ривалу из доњег дела табеле морао би да искористи тако што ће учврстити прво место. Кикс црвено-белих из Атине потпуно сам „искључио“ и због тога што се за викенд међусобно састају његови најближи пратиоци, Арис и ПАОК.
Тренеру ПАОК, првобитну казну од четири месеца забране да води екипу савез је преполовио. Та вест је добра, али форма његове екипе не обећава славље у градском окршају Солуна.
Предлажем икс у окршају Левадијакоса са Астерасом, чија форма од пет победа у купу и првенству је нестварно добра.
Препоручујемо

РУСИЈА НА НОГАМА! Због онога што се спрема у Београду Руси нетремице гледају ка Србији
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
27. 03. 2025. у 12:40

ТЕНИСКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Новак Ђоковић неће играти четвртфинале Мајамија?
СВИ су са нестрпљењем чекали спектакл између Себастијана Корде и Новака Ђоковића, али...
26. 03. 2025. у 07:58

УБИЈЕН АЛЕКСАНДАР РАБОТНИЦКИ: Освајач медаље са Игара у Токију погинуо у Украјини
РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјана војна операција", долазе из сфере спорта.
26. 03. 2025. у 19:54
Коментари (0)