БОДОВИ ОСТАЈУ НА "ОЛД ТРАФОРДУ": Од Барнлија се много више очекивало ове сезоне
27. 04. 2024. у 08:00
МАНЧЕСТЕР јунајтед дочекује екипу Бернлија у 35. колу енглеске Премијер лиге.
Повезане вести
БОРБА ЗА ОПСТАНАК НА "ТУРФ МУРУ": Барнли и Вест хем у директном окршају за "сламку спаса"
У дербију зачеља Премијер лиге, претпоследњи Барнли дочекује осамнаестопласирани Вест хем. Домаћин је већ дубоко у црвеној зони, док "чекићари" победом могу озбиљно да се приближе бегу са дна, те се подразумева да овај меч има велики утицај у потенцијално веома занимљивој борби за опстанак (16.00).
07. 02. 2026. у 10:20
СПЕКТАКЛ НА "ЕМИРЕЈТСУ": Арсенал би да направи кључан корак у борби за титулу против препорођених "црвених ђавола"
ДЕРБИ 23. кола Премијер лиге доноси велики окршај на "Емирејтсу" где Арсенал дочекује Манчестер јунајтед (17.30) у мечу који има потпуно различиту тежину за два клуба. Тобџије јуре титулу, док "црвени ђаволи" покушавају да ухвате прикључак у борби за Лигу шампиона.
25. 01. 2026. у 07:20
ЈУНАЈТЕД ЈЕ РАЊИВ У ОДБРАНИ: Дарен Флечер није могао пожелети лакшег ривала за деби на клупи ђавола
ПОСЛЕ (не)очекиваног отказа сада већ бившем менаџеру Рубену Амориму, Манчестер јунајтед путује у оближњи Барнли где еће на Терф муру покушати да се врати на победнику стазу, с које
07. 01. 2026. у 08:00
ДОМАЋИ ЗАДАТАК НА ТЕМУ "ТРЕНЕРСКИ ПОСАО": Керик ради сјајне ствари на клупи Јунјатеда који је све ближи пласману у Лиги шампиона!
ОД доласка некадашњег "војника" Сер Алекса Фергусона Јунајтед игра одлично, попео се на треће место, а вечерас га очекује још један веома тежак задатак јер гостује на "Виталитију" где ће га дочекати разиграни Борнмут (21.00).
20. 03. 2026. у 07:10
ЧЕКАЈ, СТАНИ! Сви су их отписали, али Вулвси нижу победе и нису одустали од опстанка у Премијер лиги!
ТРЕЋИ узастопни лигашки тријумф фудбалери Вулверхемптона покушаће да остваре на "Џи теку" где ће их од 21.00 угостити Брентфорд.
16. 03. 2026. у 10:22
Најновије из рубрике
ПОЛУВРЕМЕ-КРАЈ: Ово су данашњи предлози редакције Типа
СПРЕМИЛИ смо вам веома интересантан "дубл".
24. 03. 2026. у 15:44
ОБА ТИМА ДАЈУ ГОЛ: Ево данашњих предлога за игру "ГГ"
ТИП вам за данас предлаже неколико утакмица на којима се очекује да обе екипе затресу мрежу противника.
24. 03. 2026. у 15:18
БЕЗ ИКСА НЕМА ФИКСА: Три предлога за мечеве на којима верујемо да неће бити победника
ЗА данас сво вам издвојили занимљив "дубл" који вреди покушати.
24. 03. 2026. у 14:46
ЛАГАНО ДОЛАЗИ: Тип предлог за "сигурица тикет" са три реалне квоте
ЗА данас смо вам спремили следеће предлоге.
24. 03. 2026. у 14:38
КВОТА ЈЕ ОГРОМНА! Идемо храбро
НАША редакција вам је спремила један занимљив прелаз.
24. 03. 2026. у 14:02
Коментари (0)