ХОЏСОН ВОДИ КА ОПСТАНКУ: Вотфорд - Кристал Палас

Н.П.

23. 02. 2022. у 09:02 >> 09:41

У ОДЛОЖЕНОМ мечу 18. кола Премијер лиге Вотфорд на стадиону "Викариџ роуд" дочекује Кристал Палас.

ХОЏСОН ВОДИ КА ОПСТАНКУ: Вотфорд - Кристал Палас

Профимедиа

Екипа Роја Хоџсона је за викенд остварила сјајну победу, савладала је у Бирмингему Астон Вилу са 0:1, и тако прекинула низ од два узастопна пораза у лиги, међутим, то јој није помогло да изађе из зоне испадања, заузима 18. позицију на табели са 18 бодова.


Фудбалери Патрика Вијере су после два ремија у првенству изгубили у прошлом колу на свом стадиону од Челсија резултатом (0:1), тренутно се налазе на 13. месту у Премијер лиги са 26 освојених бодова.

Фото: АП


Оба клуба су у незгодним позицијама, губитак бодова не одговара гостима, а камоли домаћим фудбалерима, очекујемо тврд и неизвестан дуел и најбоља варијанта је покушати са головима.


НАШ ПРЕДЛОГ:  УГ 2+ (квота 1,35)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

30. 09. 2025. у 12:50

Коментари (0)

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду