ТЕНИСКИ ТИП: Српски играч на тешком испиту!

М.М.

24. 03. 2022. у 08:42

ЛАСЛО Ђере и Артур Риндеркнеш одмериће снаге у првом колу Мајамија.

ТЕНИСКИ ТИП: Српски играч на тешком испиту!

Фото: EPA-EFE/CAROLINE BLUMBERG

Српски тенисер се налази лошој форми, на последњих седам мечева има само једну победу, на прошлом турниру у Индијан Велсу је испао у другом колу од Јаника Синера резултатом 6-3 6-3.

Његов данашњи противник је 58. играч света, он такође не блиста у последње време али је прошлог месеца играо полуфинале Дохе избацивши тада Бублика и Шаповалова.

Знамо да нашем тенисеру више одговара земљана подлога и наша процена је да бетон ипак више лежи Французу.

НАШ ТИП: Ђере - Риндеркнеш 2 (квота 1,55)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

ПЛАНЕТА У НЕВЕРИЦИ: Иранске фудбалерке које су одбиле да певају химну - доживеле ШОКАНТНУ ствар

Док траје напад на Иран, који су започели САД и Израел, али и одговор Ирана у виду напада на суседне земље које помажу ту агресију, и спорт и те како осећа последице новонастале ситуације. Рат је, како и не би... Али, мало ко је очекивао оно што су урадиле иранске фудбалерке, па је то чак довело и до тога да реагује председник Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп, а онда и до једног шок-обрта.

11. 03. 2026. у 19:25

Коментари (0)

СВЕТ ЈЕ ЗАПАЊЕН! Нико не може да верује шта је Рус урадио у Србији! (ВИДЕО)