ПОЛУФИНАЛНИ СПЕКТАКЛ: "Луди" Италијан жели финале!
ДРУГО полуфинале Отвореног првенства Србије нам доноси сусрет Фабија Фоњинија и Андреја Рубљова.
Фото Profimedia
Италијан је до сада на турниру изгубио само један сет, и то од сународника Марка Чекината у првом колу, да би затим максималним резултатом избацио Беденеа, и у четвртфиналу Немца Оскара Отеа.
"Луди" Фабио игра добар тенис, чврст је са основне линије и делује јако посвећено, што и не гледамо тако често када је он у питању.
Са друге стране руски тенисер је у последњем мечу за препреку имао Таро Данијела, ког је савладао без превише проблема за свега 75 минута игре.
Фото: EPA-EFE/CHRISTIAN BRUNA
Ови ривали су се до сада састајали 3 пута на земљаној подлози, и резултат је 2-1 у корист Фоњинија.
Српска публика је до сада подржавала обојицу тенисера када год су играли, биће занимљиво видети коме ће данас бити наклоњенија.
Рубљов у овај дуел улази као фаворит, али ми верујемо да ће контроверни Италијан пружити јак отпор и да неће изгубити са већом разликом у гемовима од задате границе.
НАШ ТИП: Рубљов - Фоњини HG2 -4,5 (квота 1,60)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ВЕЛИКА БРУКА У ДУБАИЈУ: Ево шта су урадили током химне Србије на мечу Дубаи - Партизан (ВИДЕО)
Све је некако од повратка у Дубаи организовано збрда-здола. Аматеризам је био евидентан, посебно део када је изведена химна Србије.
04. 06. 2026. у 18:34
УКРАЈИНА ДИБИДУС ЗАТЕЧЕНА, РУСИЈА СЛАВИ "ОСВЕТУ": Украјинци затечени због најновијих вести
НАЈНОВИЈЕ вести ће обрадовати Русе, али растужиће Украјинце.
04. 06. 2026. у 18:47
МЕЂУДРЖАВНИ СКАНДАЛ: Жозе Мурињо тужио Турску!
Португалски фудбалски тренер Жозе Мурињо поднео је тужбу против Турске Европском суду за људска права због тога што му је прекршено право на слободу изражавања док је водио турски фудбалски клуб Фенербахче.
04. 06. 2026. у 19:00
Коментари (0)