"ЦРНЕ МАЧКЕ" ЧЕКАЈУ "МЛИНАРЕ": Сандерленд - Ротерам

Н.П.

26. 04. 2022. у 08:25 >> 08:38

ИЗАБРАНИЦИ Алекса Нила састају се са екипом Пола Ворна у заосталом мечу 40. кола енглеске Лиге 1.

ЦРНЕ МАЧКЕ ЧЕКАЈУ МЛИНАРЕ: Сандерленд - Ротерам

Профимедиа

"Црне мачке" су у прошлом колу надиграли Кембриџ јунајтед пред својим навијачима у правој голеади (5:1), у сјајној су форми и тренутно заузимају 4. место на табели са 80 бодова, док вечерашњи ривал има шест више на 2. позицији.


"Млинари" играју променљиво, на претходне четири утакмице у првенству имају два пораза и исто толико победа. Последњу су остварли минулог викенда код куће над Оксфордом - резултат на семафору је био 2:1. Међутим, и даље су на добром путу за директним пласманом у Чемпионшип.


Домаћин има загарантовано место у плеј-офу, али свакако ће до краја сезоне тражити шансу за прва два места на табели. Очекујемо велику борбу на стадиону "Светлости" где прогнозирамо да ће оба клуба постићи по гол.


НАШ ПРЕДЛОГ: ГГ (квота 1,77)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!

ПЛАНЕТА У ШОКУ: Одушевио Новака Ђоковића, па у финалу доживео што нико жив није очекивао, победио га дечко који је вежбао у ТРЖНОМ ЦЕНТРУ!

"Највећи слом у историји". Тим речима поједини медији описују оно што је главни фаворит за злато у уметничком клизању, Американац руског порекла Иља Маљинин, доживео у финалу Олимпијских игара "Милано / Кортина 2026".

14. 02. 2026. у 18:43

Коментари (0)

КАКВИ ПРЕВАРАНТИ! Брука и срамота, невероватан СКАНДАЛ на Олимпијским играма, овакво варање се не памти! (ВИДЕО)