ШАМПАЊАЦ СЕ ХЛАДИ: Звезда апсолутни фаворит против Радничког

07. 05. 2022. у 08:22

ПРОТИВ "Реала са Нишаве" "црвено-бели" су одиграли 118 утакмица. Тријумфовали су 80 пута, 22 утакмице су завршене нерешеним резултатом, док је 17 пута славио данашњи гост.

ШАМПАЊАЦ СЕ ХЛАДИ: Звезда апсолутни фаворит против Радничког

ФОТО: ФК Црвена звезда

Фудбалери Црвене звезде од 17 часова дочекују нишки Раднички на стадиону “Рајко Митић" у оквиру петог кола плеј-офа Супер лиге Србије. Изабраници Дејана Станковића ће покушати да након одличних партија у домаћем шампионату и победе над Војводином у претходној рунди за један корак приђу ближе титули националног шампиона.

Против Радничког "црвено-бели" су одиграли 118 утакмица. Тријумфовали су 80 пута, 22 утакмице су завршене нерешеним резултатом, док је 17 пута Раднички излазио као победник уз укупну гол разлику од 245:86 у корист београдског клуба. 

 
Последњи дуел поменутих екипа одигран је у Нишу  2. априла ове године, а Звезда је славила веома убедљиво са 5:1. Александар Катаи је блистао на “Чаиру” са чак три поготка, док су се у листу стрелаца уписали још Ел Фарду Бен и Ненад Крстичић.

И данас на нашем највећем стадиони се очекује тријумф лидера првенства, све сем тријумфа представљало би велико изненађење.

НАШ ТИП: 1&2-5 (квота 1,50)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! Орлови изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

СРБИЈА УЗ ЧУДО МОЖЕ НА СВЕТСКО ПРВЕНСТВО! "Орлови" изгубили од Енглеске, а нису добили сјајну вест од Албанаца

Фудбалска репрезентација Србије није успела да победи Енглеску на Вемблију, па је услед пораза од 2:0 постало дефинитивно познато да из своје квалификационе групе неће отићи ни директно на Светско првенство, ни у бараж, што је обезбедила Албанија победом у Андори (1:0). Ипак, шанса за "орлове" постоји - и то минимална - да буду међу четири најбоље екипе у Лиги нација које се нису квалификовале кроз квалификационе групе. Тренутно, та четири места заузимају Велс, Румунија, Шведска и Северна Ирска, а само срећан сплет околности може нашу селекцију да "угура" у ту малу групу која "бочним путем" иде у бараж.

13. 11. 2025. у 22:39 >> 22:40

Коментари (1)

МИ СМО УСПАВАНИ ДИВ, ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ НИЈЕ ОПЦИЈА! Прво обраћање новог тренера Партизана од кад је стигао у клуб