ПАРНИ ВАЉАК ГАЗИ ДО КРАЈА: "Црно-бели" прижељкују кикс актуелног шампиона

Н.П.

22. 05. 2022. у 08:14 >> 08:15

У МЕЧУ последњег 7. кола плеј-офа Супер лиге Србије састају се Партизан и Раднички из Ниша.

ПАРНИ ВАЉАК ГАЗИ ДО КРАЈА: Црно-бели прижељкују кикс актуелног шампиона

FOTO: M. Vukadinović

Екипа Александра Станојевића је у фантастичној форми, од ремија без голова у дербију на стадиону "Рајко Митић" везала је пет узастопних победа уз гол-разлику 15:3. У прошлом колу је рутински савладала Вождовац на "Крову" са 3:0, двоструки стрелац је био Рикардо Гомеш док је један погодак постигао Игор Вујачић. Сјајни фудбалер са Зеленортских острва је тако стигао до свог 36 поготка и престигао Матеју Кежмана са головима датих у једној сезони Партизанове вечне листе стрелаца.

"Црно-бели" се налазе на 2. месту на табели са 95 бодова, два мање од вечитог ривала Црвене звезде која свој меч игра против Вождовца на стадиону "Рајко Митић". Домаћи немају проблема са повређеним играчима и у вечерашњем пресудном мечу за освајање титуле ће изаћи у најјачем саставу пред своје "Гробаре".


Изабраници Радослава Батака у утакмицама плеј-аута имају учинак од два нерешена сусрета, три тријумфа и само једног пораза од актуелног шампиона у Београду када су убедљиво поражени са 1:4.

ФОТО: ФК Раднички

"Мераклије" су у последњем првенственом дуелу победиле на "Чаиру" ТСЦ резултатом 2:0, голове су постигли искусни Филип Касалица и Лазар Јовановић. Нишлије заузимају 4. позицију у Супер лиги са 51 освојеним бодом, два мање имају петопласирани "змајеви" са Душановца.

Раднички Ниш има шансу да игра у Лиги конференција чак и ако изгуби у вечерашњем окршају, али зато треба да Вождовац буде поражен од Црвене звезде, а тим Жарка Лазетића не савлада Војводину код куће.


Партизан је против гостију у последњих десет међусобних мечева остварио шест победа, једном одиграо нерешено и доживео три пораза. У минулом међусобном дуелу у оквиру 22. кола био је бољи у Нишу и славио са (0:2), стрелци су били Рикардо Гомеш и Слободан Урошевић. Парни ваљак нема права на кикс, једноставно мора да нападне од првог минута "Мераклије" и оствари тријумф, а нада се да ће Црвена Звезда изгубити од Вождовца на свом стадиону.

Квота на победу чете Александра Станојевића је јако мала јер је домаћин апсолутни фаворит, тако да саветујемо да кец појачате головима.


НАШ ПРЕДЛОГ: 1&2-5 (квота 1,55)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

29. 06. 2025. у 12:13

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?

Звезда португалске репрезентације и ФК Ал Наср, Кристијано Роналдо, и његова девојка Георгина Родригез већ годинама важе за један од најчувенијих парова који се, притом, упознао као у бајци. Али, може бити - да је све то била лаж...

29. 06. 2025. у 12:42

Коментари (0)

ДОБРОВОЉНО ДАВАЊЕ КРВИ: Несебичан чин који спасава животе