ТИП ИЗ АФРИКЕ: Великан близу 32. титуле!

22. 05. 2022. у 10:26

ФУДБАЛЕРИ Sfaksijena угостиће Есперансу у мечу 6. кола плеј-офа Лиге 1 Туниса.

ТИП ИЗ АФРИКЕ: Великан близу 32. титуле!

Foto: Profimedia

Есперанс хита ка још једној титули првака Туниса. После пет рунди плеј-офа је на 16 освојених бодова, односно четири више од првог пратиоца Монастира уз меч мање. Данас га потенцијална победа у гостима Сфаксијену води на плус седам пред сам финиш сезоне.

Есперанс нема пораз у доигравању и примио је само један гол, док је Сфаксијен петопласиран са седам бодова, три корака далеко од места које води у Куп конфедерација.

Један од најбољих тимова читавог афричког континента успех годинама мери само титулама. Чак 31 шампионски наслов освојила је Есперанса, која је на добром путу да придода још једну у своју богату витрину.

Нема сумње да клуб из Баб Суика (предграђе престонице Туниса) на гостовање иде само са једним циљем, а то је победа. Ипак, Сфаксијен је незгодан ривал, због тога смо се одлучили за дуплу шансу уз највише три погодака на мечу.

НАШ ТИП: X2&0-3 (квота 1,50)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЛУКА МОДРИЋ НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи запањили репрезентативца Хрватске

ЛУКА МОДРИЋ НЕ МОЖЕ ДА ВЕРУЈЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО У ЦРНОЈ ГОРИ: Навијачи запањили репрезентативца Хрватске

Квалификације за Светско првенство у понедељак су завршене у европским групама А, Г и Л, где су отклоњене и последње дилеме на тему "ко то с првог места иде директно на Мундијал, а ко са друге позиције у бараж?". Црна Гора и Хрватска су одиграли такмичарски небитан меч, али изазвао је он много, много буре у јавности. Са правом.

18. 11. 2025. у 11:45

Коментари (0)

ВРЕЛЕ ТЕНИСЕРКЕ ЗАПАЛИЛЕ ИНТЕРНЕТ: Арина Сабаленка и Паула Бадоса објавиле фотографије СА ПЛАЖЕ