КЕЦ КАО КУЋА: "Бели витезови" јуре дуплу круну

Н.П.

24. 07. 2022. у 11:10

ВЕЛИКАН из Гизе састаје се са фудбалерима из Александрије у 26. колу египатске Премијер лиге.

КЕЦ КАО КУЋА: Бели витезови јуре дуплу круну

Профимедиа

"Бели витезови" су средином недеље савладали у финалу Купа највећег ривала Ал Ахли са 1:2. У првенству такође пружају одличне партије везали су четири узастопне победе и заслужено су водећи тим на табели са 57 бодова.


Гости улазе у сусрет након два изгубљена меча у шампионату од Исмаилија и Националне Банке Египта идентичним резултатом 1:0. Тренутно се налазе на 5. месту у Премијер лиги уз 39 сакупљених бодова.


Домаћину је остало још 9. кола до краја првенства, сваки тријумф му је злата вредан како би освојио дуплу круну тако да је овде кец као кућа.


НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,60)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКА У ШОКУ: Лука Дончић се одао алкохолу и диму! Откривени невероватни детаљи због чега су га се одрекли у Даласу и послали у Лејкерсе

АМЕРИКА У ШОКУ: Лука Дончић се "одао алкохолу и диму"! Откривени невероватни детаљи због чега су га се одрекли у Даласу и послали у Лејкерсе

Лука Дончић је тема о којој се највише прича у НБА јавности ових дана. Са правом. Ем се десио шокантан прелазак из Далас маверикса у Лос Анђелес Лејкерсе, ем је у три дана као нови "језерџија" декласирао Јокића и Денвер, а онда урадио оно што Јокић неће никад остварити. Али, испливали су на површину и неки нови детаљи везани за разлоге због којих је словеначки репрезентативац, досадашњи вођа Даласа, "отеран" из клуба усред сезоне, и то након што је прошлог лета водио Мавериксе до НБА финала.

27. 02. 2025. у 11:21

Коментари (0)

ТРАНСПАРЕНТНОСТ У БОРБИ ПРОТИВ КЛИМАТСКИХ ПРОМЕНА: Србија као лидер у региону