"ЦРНИ ОРЛОВИ" ИМАЛИ СЕЗОНУ ЗА ЗАБОРАВ: Бешикташ фаворит на "Водафон парку"

Н.П.

06. 08. 2022. у 11:51

ВЕЛИКАН из Истанбула састаје се са Кајзериспором у оквиру 1. кола турске Супер лиге.

ЦРНИ ОРЛОВИ ИМАЛИ СЕЗОНУ ЗА ЗАБОРАВ: Бешикташ фаворит на Водафон парку

Профимедиа

Бешикташ је протекле сезоне имао једну од најгорих сезона у историји клуба. "Црни орлови" су заузели 6. место на табели са 59 бодова уз гол-разлику 56:48.


Кајзери је прошле године остварио циљ и успео да оствари опстанак у највишем рангу турског фудбала. Завршили су на 14. позицији са 47 сакупљених бодова, након 38 одиграних сусрета.


Фудбалери домаћина су фаворити на свом "Водафон парку" против тима из Централне Анадолије. Све сем победе Бешикташа биће велико изненађење.


НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,53)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО! Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!

Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.

07. 06. 2025. у 23:03

АЛБАНИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Огласио се вођа навијача и открио све у живом програму

АЛБАНИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Огласио се вођа навијача и открио све у живом програму

ЗАВРШЕНА је утакмица у Тирани између Албаније и Србије без голова и о фудбалу се може мало причати. Скоро да ништа нисмо видели на терену осим скандалозно понашање навијача домаћег тима.

09. 06. 2025. у 09:11

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФСС: Због Пиксија и онога што је рекао у Албанији хитно реаговали из српске куће фудбала

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФСС: Због Пиксија и онога што је рекао у Албанији хитно реаговали из српске куће фудбала

Као селектору репрезентације Србије мој фокус током утакмице у Албанији био је искључиво на терену, на играчима, тактици и резултату. Атмосферу на стадиону сам похвалио у контексту спортског амбијента, пуних трибина и подршке репрезентацији, што је увек добродошло за фудбал као игру, рекао је селектор фудбалске репрезентације Србије Драган Стојковић Пикси.

09. 06. 2025. у 09:35

Коментари (0)

ВАНРЕДНО САОПШТЕЊЕ ФСС: Због Пиксија и онога што је рекао у Албанији хитно реаговали из српске куће фудбала