26. 08. 2022. у 13:21

ВЕЧЕРАС од 20.45 на "Олимпику" се састају Лацио и Интер

СМС И ЕКИПА ДОЧЕКУЈУ ФАВОРИТА ЗА СКУДЕТО! Интер стиже у Вечни град

Већ вечерас ћемо видети један од два дербија трећег кола италијанске Серије А.

Прошлогодишњи вицешампион Интер, који је уједно и главни кандидат за "скудето", имаће тешко гостовање екипи Лација.

"Небескоплави" се тренутно налазе на осмој позицији са четири освојена бода из две утакмице.

У првом колу на "Олимпику" смо видели јако чудан меч када је гостовала Болоња нашег Синише Михајловића. Већ у петом минуту голман Луис Масимиано је ухватио лопту ван казненог простора и зарадио директан црвени картон. Играо се 37. минут када је у казненом простору срушен нападач Болоње Сансоне након чега је досуђен једанаестерац. Сигуран са "беле тачке" био је Марко Арнаутовић.

Болоња је имала све у својим рукама, али је несмотрени старт штопера гостију Адама Соумароа и други жути картон који је зарадио вратио екипу из престонице у игру.

Изједначење се догодило у 68. минуту када је одбијена лопта случајно погодила искусног капитена Болоње Лоренца де Силвестрија и завршила у голу. Након тога Лацио је играо као препорођен и 11 минута касније стигао до тоталног преокрета. Стрелац је био Ћиро Имобиле, на асистенцију српског репрезентативца Милинковића-Савића.

У другом колу Лацио је гостовао српској колонији у Торину и одиграо меч без голова.

Вицешампион Интер тренутно заузима другу позицију са шест освојених бодова и гол-разликом 5:1.

У првом колу гостовали су на југу Италије неугодном Лећеу чији су отпор успели да сломе тек у петом минуту судијске надокнаде. Након победе од 2:1 против новог прволигаша у госте им је стигла Специја коју су рутински савладали са 3:0 на стадиону "Ђузепе Меаца".

Лацио ће овај меч дочекати у пуном саставу, док за Интер неће наступити дуго повређени Далберт и појачање из Роме Мхитаријан који је одиграо само 34 минута против Лећеа.

Мечеви ове две екипе су увек пуни узбуђења, а занимљиво је да су на претходних пет мечева обе екипе постигле бар по гол, а сличан сценарио очекујемо и вечерас у "вечном граду".

Симоне Инзаги против бившег тима има тренутно скор 1:1, а са Лаутаром Мартинезом и Лукакуом у тиму је свакако фаворит да тај скор поправи, али неће му бити лако против тактике искусног Сарија.

Ми ћемо се држати традиције и прогнозирати голове.

НАШ ТИП: ГГ (квота 1,63)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

А ДВА ДАНА ПОСЛЕ ТРАГЕДИЈЕ... Невероватан списак! Међународни олимпијски комитет објавио ко од Руса може на Игре Париз 2024

А ДВА ДАНА ПОСЛЕ ТРАГЕДИЈЕ... Невероватан списак! Међународни олимпијски комитет објавио ко од Руса може на Игре "Париз 2024"

РАТ у Украјини и даље привлачи огромну пажњу широм планете, а најновије вести везане за тај сукоб, који Русија назива "специјална војна операција", долазе из сфере спорта. Наиме, постало је познато ко тачно од руских спортиста може на Олимпијске игре "Париз 2024", а тај списак је прилично кратак - јер су о њему одлучивали не само спортски, већ и политички параметри.

18. 07. 2024. у 18:59

НИЈЕ ПРОБЛЕМ КОЛЕНО: Чувени тенисер открио зашто је Ђоковић изгубио у финалу Вимблдона

"НИЈЕ ПРОБЛЕМ КОЛЕНО": Чувени тенисер открио зашто је Ђоковић изгубио у финалу Вимблдона

Чувени амерички тенисер Енди Родик коментарисао је финале Вимблдона и рекао да Новаку Ђоковићу није проблем сама операција колена, већ је указао на други проблем.

17. 07. 2024. у 17:04