"ДИЗЕЛКА" НЕ ГУБИ У СРЕМУ: Бивши нападач Партизана прети "зелено-белима"

Н.П.

12. 09. 2022. у 10:10

ФУДБАЛЕРИ Железничара гостују Инђији у последњем мечу 8. кола Прве лиге Србије.

ДИЗЕЛКА НЕ ГУБИ У СРЕМУ: Бивши нападач Партизана прети зелено-белима

Фото: Фејсбук принтскрин/ FK Železničar Pančevo

Домаћин је непоражен на претходних шест утакмица у првенству. Екипа Инђије је остварила две победе и чак четири ремија, последњи без голова у прошлом колу на страни против ИМТ-а. "Зелено-бели" се налазе на шестом месту на табели са десет бодова, док Панчевци имају три више на трећој позицији.


Железничар улази у сусрет након победе на домаћем терену против Радничког са Новог Београда резултатом 3:0, то је гостима укупно четврти тријумф од старта сезоне. Свакако највеће појачање за тим из Панчева је ангажовање Томислава Сивића, некадашњег шефа стручног штаба Радничког из Ниша.


Инђија је изгубила претходна два међусобна дуела од Железничара укупним резултатом 6:2. Очекујемо да ће фудбалери популарне "дизелке", чији напад предводи бивши нападач Партизана искусни Обијора Одита, остати непоражени у данашњем окршају у Срему.


НАШ ПРЕДЛОГ: X2 (квота 1,60)
ЗА ХРАБРИЈЕ: 2 (квота 3,45)

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИТАЛИЈА У ШОКУ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)

Тениски свет је у августу 2024. потресла информација да је Јаник Синер био позитиван на допинг тесту. И то двапут. Али, након вишемесечне провере како се то десило, а за ту проверу нико жив није знао осим Синерових сарадника и оних који су вршили истрагу, потом је за то сазнао читав свет - и то када је Италијан ослобођен оптужби. Морао је, истина, да мало паузира између овогодишњег Аустралијан опена и Ролан Гароса, а повратак "белом спорту" прославио је - упловљавањем у нову везу.

27. 10. 2025. у 20:40

Коментари (0)

ИТАЛИЈА У ШОКУ: Јаник Синер има нову девојку, шта мислите одакле је? (ФОТО)