ПАЛМЕИРАС УВЕЛИКО ХЛАДИ ШАМПАЊАЦ: "Змај" је сатеран у ћошак, "вердао" мора бити опрезан
УВЕК је занимљиво у земљи кафе, самбе и фудбала.
Foto: Profimedia
Фудбалери Палмеираса близу су нове титуле у бразилској Серији А. Популарни "вердао" има девет бодова предности и утакмицу мање од другопласираног Интернасионала, те би се евентуалном победом на гостовању Атлетико Гојаненсеу учврстио на лидерској позицији.
Стадион "Антонио Асиоли" биће поприште меча 31. кола првенства, Атлетико чека тежак задатак, али "змај" је сатеран у ћошак. Наиме, изабраници тренера Жоржиња налазе се на 18. месту са 28 бодова и прети им селидба у нижи ранг. Екипа из државе Гојас има пет бодова мање од сигурне зоне, разлика није велика, неколико позитивних резултата у континуитету могли би да донесу опстанак у елити.
Палмеирас је у низу од пет узастопних тријумфа, једноставно, у овом тренутку "вердао" је незаустављив. Фешта у Сао Паулу се увелико спрема, само је питање када ће Абел Фереира и његови пулени оверити наслов најбољег.
Атлетико је поражен од Палмеираса на претходна три међусобна дуела, квалитет је на страни гостију. Међутим, борба за голи живот може донети изненађење.
НАШ ТИП: X2&2+ (квота 1,50)
Препоручујемо
НИШЛИЈЕ ДОЧЕКУЈУ ИМЕЊАКА ИЗ КРАГУЈЕВЦА: Ненад Лалатовић против бившег клуба
10. 10. 2022. у 11:35 >> 11:35
ФЕЊЕРАШ ЦИЉА ПРВИ ТРИЈУМФ У СЕЗОНИ: Предраг Рајковић против најгорег напада у Примери
10. 10. 2022. у 09:46
СРБИ ПРОТИВ СРБИНА: Лука, Никола и Алекса нападају СМС-а!
10. 10. 2022. у 08:28 >> 14:59
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЦЕО ИЗРАЕЛ У ШОКУ: Не може да верује шта се дешава у Тирани! (ВИДЕО)
Светско првенство у фудбалу "само што није", а најновије вести - прилично су бурне.
06. 06. 2026. у 12:41 >> 17:07
ИРАНЦИ У ШОКУ! Невероватно шта су им урадили Американци, цео свет бруји о овоме!
Сједињене Америчке Државе одбиле су да издају визе делу стручног и административног особља националног фудбалског тима Ирана уочи Светског првенства 2026. године.
06. 06. 2026. у 11:26
"ГРОБАРИ" НА НОГАМА!" Стиже милионско појачање у Хумску
ФУДБАЛСКИ клуб Партизан у Србији тражи појачања, а прво је изгледа и пронашао у комшилуку.
06. 06. 2026. у 11:38
Коментари (0)