"ГРМЉАВИНА" НА БАЛЕАРИМА: Србин закључава мрежу "пирата"

Н.П.

28. 10. 2022. у 15:13 >> 15:13

ФУДБАЛЕРИ Еспањола гостују Мајорки у првом мечу 12. кола шпанске Ла лиге.

ГРМЉАВИНА НА БАЛЕАРИМА: Србин закључава мрежу пирата

Популарни "пирати" су у прошлом колу остварили важну победу на "Местаљи" против Валенсије 2:1. Повели су "слепи мишеви" голом Едисона Каванија из пенала у 52. минуту, да би преокрет и победу Мајорки донели погоцима Ведат Мурићи из пенала у 66. и Ли Канг-Ин у 83. минуту сусрета.

Предраг Рајковић бранио је цео меч, док је Матија Настасић ушао у 76. минуту. Мајорка је уписала трећу победу у првенству и налази се на 12. месту на табели са исто толико освојених бодова.

Екипа Еспањола је након минималног пораза на гостовању Осасуни одиграла нерешено у прошлом колу са Елчеом на домаћем терену 2:2. Клуб из Барселоне се налази на 14. месту Ла лиге, са десет освојених бодова и гол-разликом 14:19.

У минулом међусобном дуелу између два клуба "пирати" су изгубили од "плаво-белих" 1:0. Очекује нас нови неизвестан меч на Балеарима, где верујемо да ће репрезентативац Србије Предраг Рајковић закључати мрежу домаћина, али опет предлажемо да будете опрезни и покушате са дуплом шансом на Мајорку, из максимум три гола на утакмици.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1X&0-3 (квота 1,58)

АЛКАРАЗУ ЗЛАТО, НОВАКУ СУЗЕ: Срамотан текст престижног тениског сајта који Ђоковић не заслужује

"АЛКАРАЗУ ЗЛАТО, НОВАКУ СУЗЕ": Срамотан текст престижног тениског сајта који Ђоковић не заслужује

БЛИЖЕ се Олимпијске игре, велике наде Срби полажу на тениски турнир. Где Србију од 27. јула предводи Новак Ђоковић, који јури једини трофеј који му недостаје.

21. 07. 2024. у 13:53