''ЗВЕЗДИН ЏЕЛАТ'' ЧУВА ВРХ: У госте му долази традиционално лак противник
МАКАБИ Хаифа дочекује Бнеи Сакин у наставку израелског шампионата након паузе због Светског првенства у Катару.
FOTO: Tanjug/AP
Макаби игра феноменално ове сезоне и тренутно је први са 33 бода. Домаћин је пред паузу био у сјајној форми и у последњих пет кола освојио је максималних 15 поена. Тренер екипе је талентовани Барак Бахар који је био повезиван са Ренџерсом у последње време, али је остао у Израелу и жели да освоји трећу узастопну титулу. ''Зелени'' су ове сезоне наступали у Лиги шампиона након што су у плеј-офу избацили Црвену звезду. У групи ''Х'' заузели су последње место, али су успели да савладају Јувентус на свом терену са 2:0.
Гости су тренутно осми на табели, нису тријумфовали у претходних пет утакмица, тако да им је пауза дошла у правом тренутку. Бнеи Сакин је направио тренерску рокаду крајем новембра, отказ је добио Хаим Силвас, а тренерску палицу преузео је његов помоћник Клеи Сабан.
Што се тиче међусобних сусрета, ова два тима су већ одиграла два меча ове сезоне. Први је био на отварању првенства када је Макаби славио са 0:1, а други је био у Тото купу у којем је такође победио тим из Хаифе, било је 4:1.
НАШ ТИП: Д I1+&2+ (квота 1,60)
Препоручујемо
"ОШТРИЦЕ" СЕКУ СВЕ РЕДОМ У ГОСТИМА: Може ли домаћин да побегне из зоне испадања?
19. 12. 2022. у 10:25 >> 10:25
ЖЕЉКОВ ЛОВ НА "ПАНТЕРЕ": Црно-бели су подигли самопоуздање!
19. 12. 2022. у 11:06
СРБИЈА СЛАВИ, ХРВАТСКА ТУГУЈЕ: Црвена звезда нокаутирала гиганта из Загреба!
Црвена звезда је "покорила Загреб"!
06. 01. 2026. у 18:36
ДОСАД НЕЗАБЕЛЕЖЕНО! Новак Ђоковић снимљен како моли за ово (ВИДЕО)
Новак Ђоковић се побринуо да најновије вести из тениса - буду несвакидашње.
06. 01. 2026. у 15:38
"ПРИПАДА НАМА - НЕ ДАНСКОЈ, НИ САД" С Гренланда послата јасна порука: "Нико нема право да одлучује уместо нас"
ЛИДЕРИ пет највећих политичких партија Гренланда објавили су заједничко писмо у којем наглашавају да Гренланд није део ни САД ни Данске, већ да припада Гренланђанима, и да захтевају од Сједињених Америчких Држава да немају никакву контролу над тим острвом.
10. 01. 2026. у 11:52
Коментари (0)