ЧЕТВРТОЛИГАШ ДОЧЕКУЈЕ ЧОЛОВУ ЧЕТУ: Гост не личи на себе ове сезоне
АРЕНТЕИРО вечерас дочекује Атлетико Мадрид у оквиру Купа краља.

ФОТО: Танјуг/АП
Домаћин игра у четвром рангу шпанског фудбала. Пружа одличне игре и тренутно заузима прво место у групи ''1''. Што се тиче Купа краља ту је Арентеиро направио велико изненађење у прошлом колу и победио је прволигаша Алмерију са 2:0 головима Ескобара и Меља. Утакмица ће се одиграти на маленом стадиону ''Еспињеда'' који прима око 4500 гледалаца.
Атлетико не пружа добре партије ове сезоне. Тренутно заузима пето место у Ла лиги, а Лигу шампиона је завршио у групној фази заузевши последње место у групи ''Б''. Екипа из Мадрида је одиграла један пријатељски меч за време Светског првенства, савладала је Понферадину са 4:2. Куп краља им је реално једина прилика за трофеј ове сезоне и очекујемо да озбиљно уђу у овај меч. У прошлом колу ''јорганџије'' су славиле на гостовању Алмазану са 0:2.
Ово ће бити први међусобни сусрет ових екипа пошто до сада нису имали прилику да одмере снаге због разлика у ранговима лига у којима се такмиче.
НАШ ТИП: 2&I1+ (квота 1,48)
ТИП ЗА ХРАБРИЈЕ: ГГ&3+ (квота 2,95)
Препоручујемо

КАКАВ ПОВРАТАК ЕНГЛЕСКОГ ФУДБАЛА! Пепова машинерија против Клоповог гегенпреса
22. 12. 2022. у 11:50 >> 11:50

КУМОВСКИ ОКРШАЈ! Жељко Обрадовић руши свој бивши клуб?
22. 12. 2022. у 17:33 >> 17:33

ЦРВЕНО-БЕЛИ ИМАЈУ КАМПАЦОВУ ПОДРШКУ! Пораз од "манекена" је само лекција!
22. 12. 2022. у 14:27 >> 14:27

"ЈЕ ЛИ, БРЕ, КОЛИКО ТИ ИМАШ ГОДИНА?!" Хамад Међедовић напустио меч са најбезобразнијим тенисером на свету! (ВИДЕО)
Хамад Међедовић се повукао са мастерса у Шангају после серије скандала.
02. 10. 2025. у 17:00

ШОКАНТАН КРАЈ МЕЧА ПОРТО - ЗВЕЗДА! Црвено-бели имали зицер за победу, а одмах потом у 89. минуту примили гол за пораз!
Порто и Црвена звезда су одиграли више него занимљиву утакмицу у 2. колу Лиге Европе, а коначан резултат, 2:1, епилог је више него драматичне завршнице. Борбени наступ српског првака против лидера португалског шампионата умало му је донео тријумф, јер су црвено-бели имали велику шансу за победу, но после тог промашаја уследила је казна у наредној акцији ривала, и то у 89. минуту.
02. 10. 2025. у 22:57 >> 23:02

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Владимир Стојковић "дочекао" Звезду у Порту
Када су минулог викенда Црвена звезда и Раднички 1923 из Крагујевца играли у првенству Србије, много вести везаних за ту утакмицу тицало се навијачког хаоса који је обележио поменути дуел, јер је голман Владимир Стојковић био на мети "делија", као неко ко је својевремено бранио Звездин гол, а потом уз паролу на мајици "Опростите ми ружну прошлост" стигао и у Партизан. Три дана после те утакмице, бивши репрезентативни чувар мреже опет је у жижи јавности.
02. 10. 2025. у 15:28
Коментари (0)