ЈУНАЈТЕД СЕ СВЕТИ! Данашњи противник му је прекинуо серију од седам везаних победа
МАНЧЕСТЕР дочекује Кристал палас од 16 часова.

FOTO: EPA
Домаћин је подигао форму у наставку сезоне и сада заузима четврту позицију на табели која га враћа у Лигу шампиона идуће сезоне. Палас никако да изађе из кризе и не зна за победу на претходних пет утакмица.
Јунајтед је преко недеље рутински обавио посао у реваншу полуфинала ЕФЛ купа савладавши Нотингем форест са 2:0, на тај начин је заказо обрачун са Њукаслом у финалу и Ерик тен Хаг ће имати прилику да се бори за трофеј у својој првој сезони на челу клуба. Домаћин има три победе уз реми и пораз на претходних пет утакмица у Премијер лиги, Арсенал му је много одмакао победом у међусобном дуелу и ''црвене ђаволе'' у наставку сезоне очекује борба за пласман у Лигу шампиона.
Кристал палас је у серији лоших резултата, након што је победио Борнмут 31. децембра уследили су порази од Тотенхема, Саутемптона и Челсија уз ремије са Њукаслом и данашњим противником. ''Орлови'' су тренутно 12. на табели са 24 освојена бода. Изабраници Патрика Вијере су на девет гостовања ове сезоне покупили исто толико поена.
Ова два тима су се већ сусрела почетком 2023. године када је на ''Селхурст парку'' било 1:1.
Ерик тен Хаг на овом мечу неће моћи да рачуна на Ериксена, ван де Бека и Батленда, док је под знаком питања Скот Мектоминеј.
Гост долази ослабљен на ''Театар снова'', биће без Захе, Андерсена, Фергусона и Мекартура.
Очекујемо добру утакмицу каква је и била пре 20 дана, сматрамо да су изостанци битних играча велики проблем за Палас и када на то додамо одличне игра Јунајтеда верујемо у победу домаћина.

ЗБОГ СРБА СЕ МЕЊА НБА ОЛ-СТАР?! Историјска промена на помолу, али ће ово сада гледати цео свет!
НБА лига је спремна за нову еру.
29. 04. 2025. у 20:10

ХАОС: Не игра се Барселона - Интер у Лиги шампиона?!
Досад незабележене сцене дешавају се у значајном делу Европе због нестанка струје услед ког пате Шпанија, Португал и Француска, а из тог разлога могли би да пате и фудбалски навијачи.
29. 04. 2025. у 12:21

СКАНДАЛ О КОМЕ БРУЈИ ЦЕО СВЕТ! Лука Модрић се потукао са саиграчем у свлачионици Реал Мадрида и то због чега
Шпански Дон Балон пласирао је информацију о тучи у свлачионици Реал Мадрида после пораза од Барселоне у финалу Купа краља.
29. 04. 2025. у 11:43
Коментари (0)