ЛИДЕР ЧУВА ТРОН: ''Дављеник'' не би смео да представља проблем
САМТРЕДИЈА дочекује Динамо Батуми у оквиру 13. кола грузијске елите.
ФОТО: ФК Партизан
Домаћин се ове сезоне вратио у прву лигу, али му не цветају руже. Након 12 одиграних кола скупио је само седам бодова и налази се на претпоследњем месту на табели.
Самтредија је један од најгорих напада лиге са само девет постигнутих голова, а уз то има једну од лошијих одбрана првенства јер је чак 22 пута вадила лопту из своје мреже.
На последњих пет утакмица првак из транзиционе 2016. сезоне је остварио једну победу и доживео четири пораза.
Што се тиче госта, он је након одличних игара у уводном делу првенства запао у кризу. У прошлом колу је доживео први овосезонски пораз од стране Дила Горија (0:2), а на четири утакмице пре тога освојио је само шест бодова (победа и три ремија). И поред слабијих издања, Динамо Батуми је први на табели са 25 освојених бодова, исто има другопласирани Самгурали, док им за вратом дише двојац из престонице Динамо и Сабуртало са 24, односно 23 поена на свом салду.
На шест гостовања ове сезоне, шампион из 2021. године је уписао три победе и одиграо исто толико ремија.
Верујемо да ће Динамо Батуми сачувати прво место.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
НАШ ТИП: 2&2-5 (квота 1,72)
Препоручујемо
МИЛАН ОСЛАБЉЕН У ДЕРБИЈУ ДЕЛА МАДОНИНА? Финале Лиге шампиона у августу је деловало као сан за Интер
10. 05. 2023. у 18:39 >> 18:39
ПОСЛЕДЊИ КОРАК И ПОВРАТАК КАПИТЕНА: Црно-бели јуре карту за фајнал-фор!
10. 05. 2023. у 13:47 >> 13:47
ТИМ ИЗ ПРЕСТОНИЦЕ ХИТА КА ГОРЊЕМ ДЕЛУ ТАБЕЛЕ: Данашњи ривали воле да ремизирају
10. 05. 2023. у 08:55
БРАНИЛАЦ ТИТУЛЕ МОЖЕ ДА СЕ ВРАТИ НА ПРВО МЕСТО: Домаћин је у невероватној форми
10. 05. 2023. у 09:10
ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Због овога је одложена фудбалска утакмица! (ФОТО)
Најновије вести из Хрватске су такве да се цео свет смеје.
24. 02. 2026. у 19:55
НБА ШОК! Никола Јокић опет повређен!
Најновије вести из Денвер нагетса, НБА клуба за који игра Никола Јокић, нису нимало наивне а тичу се управо српског аса.
24. 02. 2026. у 17:55
ЦЕЛА БОСНА НА НОГАМА: Чувени српски фудбалер преузима сарајевски клуб?!
НИЈЕ дуго трајао боравак бившег тренера Црвене звезде, Славише Стојановића на клупи сарајевског Жељезничара. Ипак, овај клуб би врло брзо могао да пронађе његову замену.
24. 02. 2026. у 16:49
Коментари (0)