НАШИ ПРЕДЛОЗИ: "Тип" - тикет за четвртак
РЕДАКЦИЈА ТИП-а вам за данас предлаже следећи тикет.
ФОТО: ФК Црвена звезда
Четвртак
14.00 Самтредиа-Самгурали 2 (1,70)
16.00 Арарат Јерменија - Лернајин 1-1 (1,53)
18.00 Харас ел Ходуд - Асуан X2 (1,33)
19.30 Гамбија (У20) - Уругвај (У20) 2 (1,77)
Укупна квота: 6,12
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTO
ШОК: Две трећине запослених у Арсеналу ОДБИЛО карту за финале Лиге шампиона!
Најновије вести из фудбала су врло занимљиве.
19. 05. 2026. у 17:00
И ХРВАТ ДОЛИЈАО: Скандал! Шесторица тенисера и тренер ухваћени у намештаљкама - уништавали и доказе, суспензије и до 2045!
Међународна агенција за интегритет тениса (ИТИА) суспендовала је шест тенисера и једног тренера због кршења антикорупцијских правила тениса. Уз то, коригована је и казна за једног Хрвата који ће сада "само" шест и по година морати да буде ван свих тениских дешавања.
19. 05. 2026. у 16:42
"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!
Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.
19. 05. 2026. у 14:50
Коментари (0)