"ТРЕШЊИН ЦВЕТ" ЖЕЛИ У ЛИГУ ШАМПИОНА: Гости су у серији без победе којој се не назире крај
СЕРЕЗО ОСАКА дечекује Фукуоку у 19. колу јапанске Џеј-1 лиге. Утакмица се игра на стадиону Јодоко Сакура у Осаки с почетком од 12 часова.

Foto: Profimedia
"Трешњин цвет" је тренутно пети на табели са 32 бода, док су гости 12. са 20 поена и налазе се у серији од седам утакмица без победе.
Серезо је екипа која не воли да игра на нерешено. У досадашњем делу Лиге само два пута су ремизирали са противницима, по чему је само Кјото екстремнији са једним нерешеним.
После овог кола Серезо би могао да се попне на треће место, које води у квалификације за азијску Лигу шампиона, мада би за то требало да се поклопе и неки други резултати. С друге стране, Фукуока има само осам бодова више од зоне испадања и ако не жели да у њу упадне, мораће што пре да прекине низ лоших резултата. Ова екипа је последњу првенствену победу остварила почетком маја против ФК Токија, мада је у међувремену два пута славила у Царском купу.
У фебруару су победили Серезо са 2:1 у њиховом последњем међусобном дуелу, али тај меч игран је у Фукуоки. У Осаки прошле сезоне било је 2:0 за домаћина.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији зa Android и iOS
НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 2,00)
Препоручујемо

АМЕРИКАНАЦ ИГРА СЈАЈНО: Аргентинац у прошлом колу није имао проблема!
30. 06. 2023. у 08:40

НЕМАЦ ЈЕ ПЕНЗИОНИСАО ЛЕГЕНДУ ТРАВНАТИХ ТЕРЕНА: Француза красе равни ударци!
30. 06. 2023. у 12:13 >> 12:13

ЈОШ УВЕК НИЈЕ ПРЕТРПЕО БРЕЈК: Јужноафриканац наставља у истом ритму!
30. 06. 2023. у 08:10

СРБИН СА ИСЛАНДА ПРОТИВ ЦРНОГОРАЦА: Ко наставља пут ка Лиги шампиона?
30. 06. 2023. у 13:23 >> 13:23

"'АЈДЕ ДА СЕ НЕ ЛАЖЕМО!" Драган Стојковић Пикси после Албанија - Србија: Ма, то ме апсолутно не занима!
Албанија и Србија одиграли су бурну утакмицу на почетку квалификација за Светско првенство у фудбалу, а селектор "орлова" Драган Стојковић Пикси на занимљив начин је реаговао по окончању сусрета.
07. 06. 2025. у 23:03

А ПОСЛЕ СИЛНИХ СКАНДАЛА У ТИРАНИ: Храбра Србија издржала срамне испаде Албанаца у борби за Светско првенство у фудбалу!
Фудбалска репрезентација Србије је у драматичној утакмици са Албанијом у гостима одиграла 0:0 на почетку квалификација за Светско првенство. Наредни меч "орлови" играју у уторак у Лесковцу против Андоре, која је умало шокирала лидера групе, Енглеску (поражена је само са 0:1).
07. 06. 2025. у 22:39 >> 22:40

"БОГ МЕ НАГРАДИО!" Јунак Србије Ђорђе Петровић о мечу са Албанијом у Тирани
Фудбалер Србије Александар Митровић изнео је утиске након ремија са Албанијом у оквиру квалификација за Мундијал
07. 06. 2025. у 22:52
Коментари (0)