''ГРОБАРИ'' ДОЧЕКУЈУ САШУ ИЛИЋА: Легенда Партизана би да победом отвори нову кампању
У утакмици првог кола бугарског првенства гледаћемо обрачун Хебара и ЦСКА Софије.

Foto: Profimedia
Домаћин је прошле године био у групи екипа које су се бориле за опстанак, деловало је да га очекује релегација, али је подигао форму пред сам крај првенства и са три везане победе је обезбедио играње у елити и ове сезоне. Посебно је битан био тријумф над Бероеом у последњем колу од 3:1 којим је ''зелене'' послао у бараж, а себе оставио у елити.
Популарни ''гробари'' су ту форму пренели на припреме на којима су ремизирали са Локомотивом из Пловдива (1:1) и савладали Арду (1:0).
Са друге стране, ЦСКА Софија је прошле године имала прилику да прекине доминацију Лудогореца. Била је прва све до претпоследњег кола у којем је ремијем са ЦСКА Софијом 1948 ''предала'' прво место Лудуогрецу.
Ове сезоне изабранике Саше Илића очекују нове борбе за прво место и његова чета има прилику да одмах направи преднносту у односу на главног ривала, јер је ''луда шума'' пре два дана поражена од Крумовграда (1:3).
Данашњи гост је доста добро одиграо на припремама, уписао је три победе уз пораз и са доста самопоуздања улази у нову кампању.
ЦСКА се прошле сетио ''наплатио'' код Хебара у два наврата, оба пута по 4:0.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
НАШ ТИП: 2 (квота 1,40)
Препоручујемо

ПОРТУГАЛ ИЗГЛЕДА НЕЗАУСТАВЉИВО: Могу ли ''азурини'' до новог изненађења у финалу?
16. 07. 2023. у 10:09 >> 10:09

НОЛЕ ЈЕ НАМИРИСАО СТРАХ И ИДЕ ПО ОСМИ ВИМБЛДОНСКИ ТРОФЕЈ: Карлитос је последња жртва!
16. 07. 2023. у 11:27 >> 11:27

СКАНДАЛ! КРАЂА! Србија остала без финала Светског првенства у ватерполу, Хрват и Словенац све "закували"!
Ватерполо репрезентација Србије није успела да се пласира у финале Светског првенства јер је у полуфиналу изгубила од Мађарске - коначан резултат, после не баш мале интервенције судија из Хрватске и Словеније, гласио је 18:19. Наши "делфини" ће се за треће место и бронзу борити против Грчке, која је после извођење петераца изгубила од Шпаније са 9:11 (7:7).
22. 07. 2025. у 16:57 >> 16:59

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 07. 2025. у 12:27

СКАНДАЛ У БОСНИ И ХЕРЦЕГОВИНИ! Навијача Црвене звезде претукли у Тузли (ФОТО)
У центру Тузле десила се права драма у понедељак увече када је претучен младић који је носио мајицу навијачке групе Делије са натписом "Све је као пре".
22. 07. 2025. у 09:38
Коментари (0)