"СВЕЦИ" У (НЕ)МОГУЋОЈ МИСИЈИ: Швеђани имају добру залиху

В.Д.

18. 07. 2023. у 11:19

ВЕЧЕРАС од 20 часова ТНС ће дочекати Хекен

СВЕЦИ У (НЕ)МОГУЋОЈ МИСИЈИ: Швеђани имају добру залиху

Пре шест дана у Шведској смо гледали ефикасан меч са чак четири поготка, а занимљиво је да су сви "пали" у првих 37 минута меча. Хекен је силовито кренуо и са два брза поготка дошао до предности.

Прво је мрежу Велшана начео Садик атрактивним голом да би већ након 12 минута игре домаћин повео са 2:0 голом Ригарда. Гости су из једине шансе на мечу постигли гол. Играо се 32. минут када је по левој страни пробио Џордан Вилијамс и центрирао ка најбољем фудбалеру ТНС-а Деклану Мекманусу који је са "пеналтика" силовитим ударцем главом савладао голмана Абрахамсона.

Кратко је трајала нада гостију у неки повољнији резултат с обзиром на то да је искусни дефанзивац Евен Ховланд већ у 37. минуту из прекида главом постигао гол за 3:1, што се касније испоставило као и коначан резултат.

Првенство Велса још увек није почело, а ТНС је пре меча са Хекеном одиграо четири пријатељске утакмице са половичним успехом. Славили су два пута и доживели исто толико пораза.

Гости из Шведске су велики фаворити и на вечерашњем мечу. У домаћем првенству су у одличној форми и налазе се на другој позицији иза водећег Елфсборга са бодом мање и утакмицом више. За викенд су рутински савладали Бромапојкарну са 4:2.

Верујемо да ће Швеђани и на гостовању у Велсу уписати тријумф.

НАШ ТИП: 2 (квота 1,58)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Ово је најновији услов за Русе у вези Олимпијских игара Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Ово је најновији услов за Русе у вези Олимпијских игара "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе. Најпре због њихове заставе, а онда и због три групе спортиста којима је данас, 29 дана пред почетак Игара, забрањен наступ на њима.

27. 06. 2024. у 18:17

НЕЗАПАМЋЕН СКАНДАЛ: УЕФА згрозила сав нормалан свет, Убиј Србина је дозвољено певати на ЕУРО 2024!

НЕЗАПАМЋЕН СКАНДАЛ: УЕФА згрозила сав нормалан свет, "Убиј Србина" је дозвољено певати на ЕУРО 2024!

Истрага УЕФА поводом скандала на Европском првенству у фудбалу, када су хрватски и албански навијачи заједно певали "Убиј, убиј, убиј Србина, Србина, Србина!" заправо је једна велика шарена лажа, чији је закључак да је поменуто скандирање, заправо, дозвољено. Јер - кажњиво није.

27. 06. 2024. у 17:10