ГЕНЕРАЛНА ПРОБА ЗА ЦРВЕНУ ЗВЕЗДУ: Фиорентина долази на ''Маракану''
СРПСКИ шампион ће на крају припремног периода од 20 часова одмерити снаге са Виолом.
FOTO: FK Crvena zvezda
Барак Бахар ради фантастичан посао од када је засео на клупу Црвене звезде и то се види на овим припремама у којима је његова чета до сада уписала шест победа на шест утакмица.
Српски шампион је прво остварио два рутинска тријумфа над Ужицем (3:1) и Борцем из Бања Луке (2:0). Након тога је отишао на припремни турнир у Русији где је импресионирао.
Звезда је редом била боља од Зенита (2:1), Нефчија (4:0) и Фенербахчеа (3:1), што је било довољно за освајање турнира и новчане награде од 50 000 долара која је донирана у добротворне сврхе.
Последњу припрему за меч са Фиорентином Звезда је имала пре пар дана када је пред празним трибинама на ''Маракани'' савладала ТСЦ са 3:0.
Са друге стране, Виола је тек започела припреме и питање је у каквом су физичком стању њени играчи. Одиграла је само два меча у којима је савладала Катанзаро (3:0) и ремизирала са Пармом (1:1).
У редовима Виоле су прошле године била три српска фудбалера, Миленковић, Терзић и Јовић.
Популарни ''Блеки'' и даље предводи последњу линију тима, Јовић је на излазним вратима, док је Алекса Терзић напустио клуб и појачао Салцбург.
Верујемо да ће гледаоци на стадиону ''Рајко Митић'' гледати веома занимљив меч и очекујемо да буде голова.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој
новој апликацији.
НАШ ТИП: ГГ (1,60)
Препоручујемо
КОМЕ ТРЕБА БАРАК БАХАР? Бивши клуб новог стручњака Црвене звезде на сјајан начин отворио сезону
26. 07. 2023. у 12:08 >> 12:09
ПРШТАЋЕ НА ''МАКСИМИРУ'': Балканска колонија стоји на путу Динамовог пласмана у ЛШ
25. 07. 2023. у 12:45 >> 12:46
ФУНКЦИЈА! Драгутин Топић дочекао подвиг ћерке Ангелине, а онда добио позив који се не одбија
ВЕЛИКИ успех остварила је наша млада, сјајна атлетичарка Ангелина Топић, прескочишви први пут летвицу подигнуту на чак два метра и оборивши тако државни рекорд. Њен отац Драгутин, и сам легендарни скакач у вис, тада је био срећан и поносан. А од данас - из још једног разлога.
26. 02. 2026. у 14:05
ПРЕДРАГ МИЈАТОВИЋ ОСТАО У ШОКУ НА СЕДНИЦИ УПРАВЕ ФК ПАРТИЗАН! После дербија, на важну тему - једини дигао руку "за", сви остали - ОДБИЛИ!
Најновије вести везане за ФК Партизан свакако нису онакве какве би "гробари" желели.
26. 02. 2026. у 13:10
ОВО ЈЕ ГРОЗНО! Откривено какве је одвратне ствари Бастијан Швајнштајгер радио Ани Ивановић
САГА на релацији Бастијан Швајнштајгер и Ана Ивановић се наставља!
26. 02. 2026. у 09:00
Коментари (0)