ГРУЗИНИ ИМАЈУ "ГОРИВА" ЗА 80 МИНУТА: Малтежани су то већ једном искористили, могу ли опет?

О. М.

03. 08. 2023. у 10:54

ДИНАМО из Тбилисија ће дочекати екипу Хамруна у једном од реванш мечева другог кола квалификација за УЕФА Лигу конференција.

ГРУЗИНИ ИМАЈУ ГОРИВА ЗА 80 МИНУТА: Малтежани су то већ једном искористили, могу ли опет?

Профимедиа

Малтежани имају гол предности из првог меча, иако су Грузини водили са 1:0 до 81. минута.

Реч је иначе о екипама које су европско путешествије ове сезоне почеле у квалификацијама за Лигу шампиона, али су испале у првом колу. Динамо је испао од Астане укупним резултатом 3:2. У гостима је изборио 1:1, да би код куће за само два минута прокоцкао предност од 1:0 и поразом од 2:1 завршио учешће у квалификацијама за најјаче клупско такмичење Европе.

С друге стране, Хамрун је доживео катастрофу од Макабија из Хаифе - 0:4 и 1:2. Ипак, ови резултати нису демотивисали Хамрун у наставку квалификација за Лигу конференција па су успели да савладају Динамо Тбилиси после великог преокрета головима у 81. минуту и осмом минуту надокнаде изгубљеног времена.

Победник овог дуела састаће се у наставку квалификација за Лигу конференција са летонском Велмиром која је у другој рунди квалификација била убедљива против Тре пенеа из Сан Марина и остварила две убедљиве победе од 3:0, односно 7:0.

Упркос чињеници да им концентрација опада већ око 80. минута сваке утакмице, фудбалери Динама су фаворити за пролаз даље, а с обзиром на резултат из прве утакмице, за то ће им бити неопходна победа.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,63)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Ово је најновији услов за Русе у вези Олимпијских игара Париз 2024

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА! Ово је најновији услов за Русе у вези Олимпијских игара "Париз 2024"

РАТ у Украјини, односно "Специјална војна операција" како то Русија назива, још једном је у први план избацио и спорт. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" изнедриле су "додатак" који је прилично шокирао Русе. Најпре због њихове заставе, а онда и због три групе спортиста којима је данас, 29 дана пред почетак Игара, забрањен наступ на њима.

27. 06. 2024. у 18:17

НЕЗАПАМЋЕН СКАНДАЛ: УЕФА згрозила сав нормалан свет, Убиј Србина је дозвољено певати на ЕУРО 2024!

НЕЗАПАМЋЕН СКАНДАЛ: УЕФА згрозила сав нормалан свет, "Убиј Србина" је дозвољено певати на ЕУРО 2024!

Истрага УЕФА поводом скандала на Европском првенству у фудбалу, када су хрватски и албански навијачи заједно певали "Убиј, убиј, убиј Србина, Србина, Србина!" заправо је једна велика шарена лажа, чији је закључак да је поменуто скандирање, заправо, дозвољено. Јер - кажњиво није.

27. 06. 2024. у 17:10