ПРОБУДИЛИ СЕ РОНАЛДО И МАНЕ: Ал Наср није добро почео сезону, Ал Шабаб још слабије

О. М.

29. 08. 2023. у 10:14

АЛ НАСР дочекује Ал Шабаб у четвртом колу Про лиге Саудијске Арабије и траже победу пред својим навијачима. Утакмица се игра на Ал авад парку у Ријаду од 20 часова.

Екипа Кристијана Роналда је такмичење почела са два тешка пораза. Прво су гостовали Ал Етифаку и прокоцкали вођство од 1:0 из четвртог минута. До 53. минута је чета Стивена Џерарда преокренула на 2:1, а напори гостију да стигну бар до гола остали су узалудни.

Уследио је меч против Ал Тавуна и још један шок пошто су гости победили са 2:0. Ал Наср је прошле недеље победио Ал Фатех са 5:0. Напад је коначно прорадио, уз Роналдов хет-трик и два гола Манеа.

Ал-Шабаб је у још горој ситуацији пошто је до сада освојио само два бода. У првом колу одиграли су 1:1 против Ал Акхдуда. Ал Шабаб је био доминантан током целог меча, имао дупло више шанси пред голом противника, али су успели само да изједначе резултат у другом полувремену.

Њихов следећи противник била је Ал Вехда. Тај меч су изгубили убедљивим резултатом 3:1. У прошлом колу дочекали су Дамац на свом стадиону и још једном јурили предност гостију. Дамац је у 71. минуту погодио мрежу, а изједначио је Фахад ел Мувалад у 89. минуту.

У прошлој сезони ове екипе су се састале три пута. Два сусрета завршена су без голова, а у трећем је Ал Наср победио са 3:2 иако је Шабаб водио са 2:0.

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

НАШ ПРЕДЛОГ: 1&3+ (квота 1,70)

ОВО ЈЕ ИСТИНА О ТЕШКО БОЛЕСНОМ СИНУ: Не, није тачно да је Новак Ђоковић одбио да слави поене

Новак Ђоковић је на Ролан Гарос дошао са додатним теретом, какав га обично није пратио на путу ка великим тениским успесима. Не само да није освојио ниједну титулу у 2024, већ није одиграо ниједно финале. Падале су му и туђе металне флаше на главу, борио се са здравственим тегобама, а онда је неко решио да измисли једну "емотивну причу" која везе са истином нема.

29. 05. 2024. у 20:55

РУСИЈА ЈЕ ШОКИРАНА: Дејан Станковић преузео Спартак, али оно што је онда урадио син легенде СФРЈ фудбала - запањило је све у клубу

Досадашњи тренер Ференцвароша Дејан Станковић има нови клуб, након што је са поменутим освојио титулу првака Мађарске. Али нови почетак - није баш идеалан.

29. 05. 2024. у 14:48