ДОМАЋИ ТИП: Јавор дочекује редовну муштерију
НА отварању десетог кола Суперлиге Србије, Напредак ће гостовати на Градском стадиону у Ивањици (18.00).

ФОТО: М. Вукадиновић
Јавор је преко лета преузео Радован Ћурчић који је пар година радио као спортски директор клуба и циљ је да се са бившим селектором Србије нападне плеј-оф.
Домаћин игра солидно ове сезоне, тренутно је у променљивој серији резултата и заузима десето место на табели.
Крајем септембра је везао два пораза, али октобар је отворио узастопнима тријумфима, да би протеклог викенда посрнуо против Звезде иако је два пута стизао гол заостатка (2:3).
Јавор пружа добре партије на свом стадиону ове сезоне и на четири утакмице је освојио девет бодова (три победе и пораз).
Са друге стране, Напредак се баш мучи и изгледа да га очекује борба за опстанак ове сезоне. Сакупио је само осам бодова и налази се на претпоследњем месту.
Чарапани су последњи тријумф остварили пре месец и по дана када су били бољи од Вождовца (2:1), али након тога су доживели три пораза уз реми са Радничким из Ниша (1:1).
Гости су нападачки катастрофални ове сезоне и постигли су само осам голова до сада, убедљиво најмање у читавој лиги.
Јавор је везао три победе над данашњим ривалом, а ми верујемо да ће доћи и до четврте.
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS
НАШ ТИП: 1 (квота 2,02)
Препоручујемо

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ ОДУШЕВИО СВЕТ СВОЈИМ ПОТЕЗИМА: Може ли ''премијерлигашка'' чета да заустави ''терор'' Србина?
27. 10. 2023. у 12:36 >> 12:36

ТОТЕНХЕМОВ НАЈБОЉИ СТАРТ ОД СЛАВНЕ 1960/61: Доноси ли Постекоглу титулу "певцима" после 63 године?
27. 10. 2023. у 14:38 >> 14:38

МАКСИМИР 1990. НИЈЕ БИЛА "УТАКМИЦА КОЈОМ ЈЕ ПОЧЕО РАТ": Звезда и Динамо су после језивог хаоса ипак играли, а ево како се то завршило
Она чувена неодиграна утакмица на Максимиру у мају 1990., и то баш на овај дан - 13. маја, није и последња у дугом низу фудбалских судара загребачког Динама и Црвене звезде.
13. 05. 2025. у 21:00

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
13. 05. 2025. у 18:15

КАД "ДЕЛИЈЕ" ЗАГРМЕ: Нећемо да се руши Маракана, нећемо да се мења боја грба Звезде!
"Делије", најватренији навијачи Црвене звезде, решили су да се данас огласе. "Ванредно", рекло би се, али - са важним разлогом.
13. 05. 2025. у 14:00
Коментари (0)