НЕМА "КЕЦА" НА ДЕНУ: Норич тражи место у плеј-офу
МИЛВОЛ и Норич састају се у петак у оквиру 25. кола Чемпионшипа. Утакмица се игра на стадиону "Ден" у Лондону од 20 часова и 45 минута.

Фото Profimedia
Милвол је тренутно на 20. месту у Чемпионшипу са шест победа, 10 пораза и осам ремија. У прошлом колу су победили после четири утакмице без тријумфа.
Савладали су конкурента у борби за опстанак Квинс парк ренџерс који је контролисао игру и имао већи посед лопте, али је у завршници напада био безопасан, што му се на крају осветило.
Пре тога Милвол је одиграо без голова против Стоук Ситија и 1:1 против Хадерсфилда, а изгубио од Лестера 3:2, и Кардифа 1:0.
С друге стране, Норич је у прошлом колу поразом од ВБА прекинуо низ од пет утакмица без изгубљене. Ова екипа постиже много голова, али прима скоро исто толико, има пети најбољи напад и трећу најлошију одбрану у лиги, што их ставља на 12. позицију. Ипак, само два бода их дели од места у плеј-офу.
НАШ ПРЕДЛОГ: X2 (квота 1,55)
ПОГЛЕДАЈТЕ ТРЕЋУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"
Препоручујемо

МИЛЕНКОВИЋ ПРОТИВ ВАЊЕ И ИЛИЋА: "Српски дерби" отвара коло у Серији А
29. 12. 2023. у 11:03

ЏЕКО - ИКАРДИ, ДРУГА РУНДА: Галата и Фенер се боре за трофеј Суперкупа на Роналдовом стадиону
29. 12. 2023. у 14:03 >> 14:03

СРПСКИ ДЕРБИ У САУДИЈСКОЈ АРАБИЈИ: Митровић и Милинковић Савић комбиновано постигли четири гола на последњој утакмици
29. 12. 2023. у 12:24 >> 12:24

КОШАРКАШИ СРБИЈЕ ДОБИЛИ НОВОГ СЕЛЕКТОРА! Ево ко је званично заменио Светислава Пешића
Светислав Пешић не само да од данас више није селектор кошаркашке репрезентације Србије, већ је одмах именован његов наследник.
30. 09. 2025. у 15:55

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Србије
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
30. 09. 2025. у 12:50

СПЛИТ У ШОКУ: Стигли бројни навијачи, носе заставу "Крајина живи вјечно!" (ФОТО)
Најновије вести из спорта шокирале су Хрватску.
29. 09. 2025. у 17:25
Коментари (0)