БЛЕКБУРН ИЗЛАЗИ ИЗ КРИЗЕ: Портсмут се вратио у зону испадања

Оља Мркић

15. 01. 2025. у 11:47 >> 11:47

ПОРТСМУТ гостује Блекберну у оквиру 16. кола енглеског Чемпионшипа.

БЛЕКБУРН ИЗЛАЗИ ИЗ КРИЗЕ: Портсмут се вратио у зону испадања

Foto: Profimedia

У предстојећој утакмици можемо очекивати изузетно занимљив дуел два тима која се боре на различитим крајевима табеле у најјачој другој лиги на свету. Блекберн је серијом лоших резултата испао из места која воде у доигравање и сада је први испод црте, са бодом мање од шестопласираног Вест брома.

Победа над Мидлсброом у Еф-Еј купу најава је повратка у форму Роверса који може да се похвали одличним скором против Помпјеа у последњим међусобним сусретима, мада истини за вољу ове две екипе се нису састајале доста дуго, већ пуних седам година.

Портсмут је у своним проблемима. Усред су серије лоших резултата која их је гурнула на ивицу зоне испадања из које тек што су били побегли низом добрих резултата крајем новембра и почетком децембра.

НАШ ПРЕДЛОГ: 1 (квота 1,73)

ПОГЛЕДАЈТЕ НОВУ ЕПИЗОДУ ЕМИСИЈЕ "КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ"

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда

Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.

31. 03. 2025. у 12:01

ШПАНИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не само да Предраг Мијатовић смењује Карла Анћелотија, већ се зна ко је нови тренер Реала!

ШПАНИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не само да Предраг Мијатовић "смењује" Карла Анћелотија, већ се "зна" ко је нови тренер Реала!

Предраг Мијатовић је био и остао легенда мадридског Реала, а као такав - решио је да предложи нешто председнику славног клуба из престонице шпаније, Флорентину Перезу. И то нешто што се многи не би усудили ни да помисле. Тај фебруарски став чувеног фудбалског аса добио је "наставак" последњег дана марта.

31. 03. 2025. у 15:45

Коментари (0)

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда