ТРАДИЦИЈА ЈЕ НА СТРАНИ КНЕЖЕВА: Монако не би требао да има проблема са данашњим ривалом
У оквиру 22. кола француске Лиге 1 фудбалери Монака ће угостити Тулуз на стадиону ''Луј ||'' (15:00).

Фото Profimedia
Домаћин игра добар фудбал ове сезоне, четврти је на табели, али данас има прилику да се тријумфом попне на друго место и тако преузме примат у борби за пласман у Лигу шампиона јер од битке за титулу нема ништа због доминације ПСЖ-а.
Монако је протеклог викенда остварио веома битну победу када је био бољи од Нице са 3:2 којом је прекинуо низ од три везана првенствена меча без тријумфа и данас ће имати одличну прилику да ухвати залет пред својим навијачима и упише нова три бода.
На ноге му долази уморни Тулуз који је преко недеље играо веома исцрпљујућ меч са Бенфиком у плеј-офу за осмину финала Лиге Европе. Француски представник је пружио сјајан отпор, али је потклекао у завршници (1:2) и великан из Лисабона ће имати гол предности пред реванш који је на програму у четвртак.
Гостима не иде добро у Лиги 1, тренутно су 14. на табели, тако да није немогуће да се тренер Мартинез Новел фокусира на реванш и одмори неколико битних играча јер Лига Европе може бити спас до сада слабе сезоне ''љубичастих''.
Такође, традиција је на страни Монака који је славио на четири од последњих пет међусобних дуела ових тимова, укључујући онај из првог дела сезоне када је било 2:1 за ''кнежеве''.
Што се тиче изостанака домаћин ће бити без Ембола, Каја Енрикеа и Вандерсона, док ће са друге стране меч пропустити Кебел и Абукан.
Верујемо да ће чета Адија Хитера рутински одрадити посао пред својим навијачима.
НАШ ТИП: 1 (квота 1,57)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо

ЖИРУ ОДМАРА, ЈОВИЋ НАПАДА "БРИАНТЕО"? Монца игра "најдосаднији фудбал на свету"
18. 02. 2024. у 08:05

МИТАР И СМС КРЕЋУ У ПОХОД НА ТИТУЛУ: "Арапски Реал" има пол-позицију пред наставак Про лиге
18. 02. 2024. у 15:33 >> 15:33

БАЈЕРН ВИШЕ НЕМА ПРАВА НА КИКС: Томас Тухел је под енормним притиском!
18. 02. 2024. у 08:45

РУСИ НИСУ ПРИХВАТИЛИ ЊЕГОВО ИЗВИЊЕЊЕ, И... Дејан Станковић је доживео оно што није желео
Русија је, откако је Дејан Станковић преузео ФК Спартак из Москве, имала "пуне руке посла" са српским стручњаком. Медији, наравно, јер је Станковићева екипа приређивала и сензационалне успехе, али и стропоштала се у финишу сезоне. Све је Србин "зачинио" понашњем због којег је (поново, и то сурово) кажњен.
22. 05. 2025. у 19:47

ЛУКА МОДРИЋ ШОКИРАО ЦЕО СВЕТ! Ево шта је Хрват управо објавио
Лука Модрић, најуспешнији хрватски фудбалер свих времена, добио је недавно неочекиване вести из табора ФК Реал Мадрид, али онда их је данас и сам пласира.
22. 05. 2025. у 18:44

ЈОКИЋ ЋЕ И ГРАТИ ЗА СРБИЈУ НА ЕВРОБАСКЕТУ? Бићемо сила на Европском првенству, ово је потврда!
Полако се клупска кошаркашка сезона приводи крају и фокус се пребацује на предстојећи Евробаскет где би могао да заигра и Никола Јокић!
22. 05. 2025. у 22:47 >> 22:47
Коментари (0)