ВРЕМЕ ЈЕ ДА ДОМАЋИН ПРОРАДИ: Кокимбо се узалуд појачавао
АУДАКС дочекује Кокимбо у шестом колу чилеанске Примере. Утакмица која се може назвати дербијем зачеља, иако је можда још рана фаза такмичења, игра се од 22 часа по нашем времену на стадиону "Бисентенарио де ла Флорида" у Сантјагу.

Foto: Profimedia
"Италикоси" су се прошле године једва извукли у борби за опстанак, а како сада ствари стоје и упркос најавама из клуба, исто их чека и ове сезоне.
После пет одиграних кола у новој сезони, Аудакс Италиано је освојио само четири бода, два више од Кобресала који се налази у зони испадања. Једина светла тачка у сезони је победа од 2:1 против Нубленсеа у трећем колу.
Домаћи су два пута примили по три гола, што значи да је одбрана "шупља" као и прошле године када је управо тај сегмент игре био најлошији.
У прошлом колу су уз много среће успели да освоје бод против У. Католике. "Крсташи" су упутили 16 удараца на гол, а они само један, ипак, утакмица је завршена без голова.
Кокимбо је ове сезоне појачао ростер са чак деветорицом странаца, а после пет кола чини се да су улудо бацили новац, јер је екипа на 11. месту. Чини се да је највећи проблем екипе што немају правог вођу на терену, што се нарочито види у гостима где нема ко да преузме одговорност.
НАШ ТИП: 1 (квота 2,40)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

БИЋЕ ГОЛОВА У БАРСЕЛОНИ: Шампион Европе тражи искупљење за пораз у Ел класику
27. 03. 2025. у 10:19 >> 10:20

КРАЈ, ГОТОВО! Јаник Синер на Вимблдону урадио оно што нико жив није очекивао
Откако је допинг афера почела да се везује уз његово име где год да се појави, Јаник Синер је углавном "ћутао и радио". Вимблдон 2025 је место на које је стигао не би ли показао зашто је најбоље рангиран на АТП листи и поред суспензије коју је "одрадио". Али, сада то не чини као иначе, "ћутећи",
26. 06. 2025. у 12:26

КАКАВ СКАНДАЛ! Полиција упала на терен усред меча и ухапсила судију - никада нећете погодити зашто! (ВИДЕО)
Спорт је дочекао досад незебележену сцену.
26. 06. 2025. у 13:15

ХАОС! Доналд Трамп донео одлуку која би могла да изазове озбиљан проблем
Најновије вести из Сједињених Америчких Држава, а Доналд Трамп је тамо и данас "тема дана", прилично су шокантне у спортском смислу.
25. 06. 2025. у 15:06
Коментари (0)