ВЕЛИКАНУ СУ ПРЕКО ПОТРЕБНА ТРИ БОДА: Константност у играма је оно што највише фали ''плаво-белима'' ове сезоне

В.М.

12. 06. 2024. у 10:40

У оквиру 13. кола финске Веикаус лиге, фудбалери ХЈК-а ће у градском дербију гостовати Гнистану на ''Мустапека арени'' (18.00).

ВЕЛИКАНУ СУ ПРЕКО ПОТРЕБНА ТРИ БОДА: Константност у играма је оно што највише фали плаво-белима ове сезоне

Foto: Profimedia

ХЈК игра солидно ове сезоне, али ако жели да освоји титулу, мора да пружа много константније партије јер тренутно заузима треће место са шест бодова заостатка у односу на водећи Купс од којег је одиграо меч више.

На последњих пет мечева је остварио по две победе и пораза уз реми и то је та неконстантност која их ''краси'' током читаве сезоне.

Такође, игре на страни муче ''плаво-беле'' који су на пет гостовања освојили исто толико бодова.

Са друге стране, Гнистан је новајлија у елити у коју се пласирао заузевши друго месту у Иконен лиги.

За сада им добро иде у њој и на 11 одиграних утакмица сакупили су 12 бодова, што им је тренутно довољно за сигурно осмо место на табели.

Циљ ове екипе биће опстанак у елити, а уколико наставе овако да играју, то неће бити проблем остварити.

Оба тима играју утакмице на голове (гол-разлика госта 19:13, а домаћинова 14:17), тако да верујемо да ће бити погодака на вечерашњем сусрету. 

НАШ ТИП: |1-3&||1-3 (квота 1,95)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИТАЛИЈА ИПАК ИДЕ НА МУНДИЈАЛ? ФИФА је на потезу, очекује ли нас преседан?

ИТАЛИЈА ИПАК ИДЕ НА МУНДИЈАЛ? ФИФА је на потезу, очекује ли нас преседан?

ФУДБАЛСКА репрезентација Италије, званично посматрано, пропустиће треће у низу Светско првенство. Азури су "одучени од фудбала" у Зеници, али ипак постоји сценарио по коме би могли да се нађу на Мундијалу.

02. 04. 2026. у 17:00

АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА У СРБИЈИ! Имају фабрику која прави Николе Јокиће! (ВИДЕО)

АМЕРИ У ШОКУ ШТА СЕ ДЕШАВА У СРБИЈИ! "Имају фабрику која прави Николе Јокиће!" (ВИДЕО)

Никола Јокић не само да је опчинио НБА лигу, већ је ас Денвер нагетс и кошаркашке репрезентације Србије "крив" што се Американци све више одушевљавају нашом земљом. А нарочито - српском кошарком.

02. 04. 2026. у 16:00

Коментари (0)

ЖЕНА КОЈА ЈЕ НАЈДУЖЕ БИЛА У СВЕМИРУ - ЧАК 328 ДАНА! Ево шта се десило на њеним телом након слетања на Земљу