НЕМЦИ НАСТАВЉАЈУ ДА СЕЈУ СТРАХ И ТРЕПЕТ НА ЕУРУ: Гостујући састав тешко да ће моћи да се носи са разиграним ''панцерима''

В.М.

19. 06. 2024. у 07:50

НАКОН што су ''почистили'' Шкотску са 5:1, репрезентативци Немачке ће своју авантуру на Еуру наставити на ''МХП арени'' где ће од 18 часова угостити Мађарску.

НЕМЦИ НАСТАВЉАЈУ ДА СЕЈУ СТРАХ И ТРЕПЕТ НА ЕУРУ: Гостујући састав тешко да ће моћи да се носи са разиграним панцерима

ФОТО: Танјуг/АП

Немачка је у право време пронашла стабилност и са великим очекивањима дочекала је Европско првенство. Довођење Јулијана Нагелсмана на клупу се испоставило као пун погодак, ''панцери'' младог стручњака играју препознатљиви, нападачки фудбал који се свиђа публици која се нада да је дошло време да се освоји чеврта титула првака Европе у историји, илити прва од 1996. године када су били најбољи у Енглеској.

Да се са разлогом налазе међу највећим фаворитима за освајање такмичења показали су на отварању Еура када су у више него доминантном стилу савладали Шкоте са 5:1.

Блистали су сви играчи ''панцера'', а највише од свих истакао се Бајернов бисер Џамал Мусијала који је однео заслугу најбољег играча меча са оценом од чак 9,4 на flashscore.com

Поред тога што су домаћини и што ће имати невероватну подршку током читавог првенства, сам квалитет играча који на располагању има Јулијан Нагелсман је невероватан, попуњени су на свакој позицији и како играју у последње време, тешко да ће ико сем најјачих светских репрезентација моћи да их заустави на овом турниру.

Са друге стране, Мађари су имали добре квалификације које су завршили без пораза заузевши прво место испред Србије у групи ''Б'', али на самом старту Еура су поражени од Швајцараца резултатом 3:1 и већ сада се налазе у озбиљном проблему.

Нису добро изгледали на терену против Швајцараске која је била бољи тим већим делом меча и чак је могла славити убедљивије да је била смиренија у нападачкој трећини.

Гости су у озбиљном проблему јер им је пораз на том мечу знатно смањио шансе да се нађу у осмини финале, јер већ сада имају негативну гол-разлику (-2) која може постати знатно гора уколико се ''панцери'' распуцају како умеју.

Ипак, занимљиво је да су у скоријој историји међусобних дуела Мађари успешнији од Немаца. Непоражени су на последња три дуела са њима, а поред два ремија остварили су и победу на њиховом задњем мечу одиграном у Лиги нација (1:0).

И поред тога, сматрамо да је Немачка знатно бољи тим у овом трентку, не верујемо да ће поново постићи пет голова као што је био случај против Шкотске, али верујемо и типујемо нову рутинску победу ''Маншафта''.

Кликни на линк за НАШ ТИП: 1&2+ (квота 1,45)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС 

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу

ОПЕТ ЈЕ ЗГРОЗИЛА РУСИЈУ: Ево шта је сад урадила тенисерка из Украјине којој је Хрватска у срцу

Откако је рат у Украјини избио почетком 2022, Русија је дуго, када се о светским спортским вестима ради, била спомињана само као страна која трпи санкције због поменуте војне интервенције. Али једна украјинска тенисерка се (поново) побринула за другачије вести. И изнервирала Русе, изнова.

03. 02. 2026. у 15:34

БЕЗОБРАЗАН СИ, ПОКВАРЕН И ПРЉАВ! Владан Тегелтија и Милан Калинић у клинчу, бруталне сцене вређања у програму уживо (ВИДЕО)

"БЕЗОБРАЗАН СИ, ПОКВАРЕН И ПРЉАВ"! Владан Тегелтија и Милан Калинић у клинчу, бруталне сцене вређања у програму уживо (ВИДЕО)

Емисија „Супериндиректно код Попа и Милана“ на ТВ Уна у понедељак увече претворила се у прави "рат" када су Милан Калинић и Владан Тегелтија ушли у жестоку расправу која је брзо измакла контроли.

03. 02. 2026. у 13:22

Коментари (0)

УКРАЈИНА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта је доживела, а Русија трља руке - пресрећна!