"БОЕМЕ" ДРМА КРИЗА РЕЗУЛТАТА: Слајго остаје непоражен на "Дејлимонту"
БОХЕМИЈАНС дочекује Слајго роверсе, у петак од 20.45 у оквиру 24. кола ирске Премијер дивизије, на стадиону "Дејлимонт парк".
Профимедиа
Домаћини су тренутно на осмом месту, док су гости шести, а разлика између њих је пет бодова, с тим што Слајго има две утакмице више.
Бохемијанс је, упркос серији лоших резултата и месту одмах изнад оног које води у бараж, прилично безбрижан јер има седам бодова више и два меча мање од деветопласираног Дандока. Слајго заостаје прилично великих шест бодова за трећим местом које води у квалификације за Лигу конференција.
могло би се рећи да је Бохемијанс само на први поглед у тежој ситуацвији а заправо има предност у односу на Слајго, што је можда и тачно, али је крајње време да се прекине серија лоших резултата, ако не желе "цигани" да и по проценту успешности падну на дно.
Наду да ће се баш то и десити навијачи виде у чињеници да је једина победа њихових љубимаца у последњих 10 кола дошла управо против данашњег ривала. Било је 3:0 и то на терену Слајга.
Али, Слајго је после два пораза уписао две победе и то против јаких екипа, шампиона Шамрока и тренутно другопласираног Дери ситија. овако добра форма не може се игнорисати и зато би било паметно у овом мечу избећи "кеца".
НАШ ТИП: X2&0-4 (квота 2,21)
POGLEDAJTE NAJNOVIJU EPIZODU KLADIONIČARSKIH PRIČA
Препоручујемо
СРПКИЊЕ ВЕЋ У ДРУГОМ КРУГУ: Израелке као загревање за дерби групе против Шкотланђанки
12. 07. 2024. у 09:54
ШОК! Кошаркашки репрезентативац Никола Топић (20) има рак!
Најновије вести из НБА лиге су шокантне.
30. 10. 2025. у 17:45 >> 17:59
РУСИЈА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ! Добила вест коју ни свет (још) није очекивао
Откако је почео рат у Украјини, или како то Руска Федерација зове "специјална војна операција", Русија је била на мети многобројних санкција. Добар део њих се односио и, још увек, односи се на спорт, али изгледа да би репрезентација Русије могла да се врати на највећу сцену.
29. 10. 2025. у 20:05
БИВШИ ИГРАЧ ЈУВЕНТУСА СТИГАО У СРБИЈУ! Деда му био Звездина звезда и легенда југословенског фудбала, а он изабрао Швајцарску
Фудбалски клуб Железничар Панчево наставља да јача своје редове!
30. 10. 2025. у 10:37
Коментари (0)