НАПРЕДАК ЈУРИ ПРВУ ПРВЕНСТВЕНУ ПОБЕДУ ОД АПРИЛА: "Трактористи" су се прошле године лепо гостили у Крушевцу

О. М.

02. 08. 2024. у 05:00

ФУДБАЛЕРИ Напретка дочекују ИМТ у трећем колу Суперлиге Србије.

НАПРЕДАК ЈУРИ ПРВУ ПРВЕНСТВЕНУ ПОБЕДУ ОД АПРИЛА: Трактористи су се прошле године лепо гостили у Крушевцу

Утакмица ће бити одиграна на стадиону Колубаре у Лазаревцу, где су Крушевљани били приморани да се преселе након што их је Партизан "протерао" са свог стадиона у Хумској.

За власнике сезонских улазница Клуб је обезбедио бесплатан превоз у Лазаревац, где ће Напредак покушати да дође до прве овосезонске победе. Крушевљани су после тесног пораза на премијери од "гостију" из Хумске, успели да освоје први бод, одигравши неодлучено са Железничаром у Панчеву.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

Лазар Романић је довео Панчевце у вођство у 36. минуту, да би исти двадесетак минута касније пропустио да реализује једанаестерац. То су играчи Напретка казнили у 71. минуту када је Никола Караклајић постигао иједначујући погодак.

Рачунајући и прошлу сезону, Напредак је сада у серији од 11 такмичарских утакмица без победе. "Чарапани" су последњи тријумф у Суперлиги Србије остварили четвртог априла у 28. колу претходног првенства када су у Крушевцу са 3:0 савладали Јавор из Ивањице.

С друге стране, ИМТ је одиграо само једну утакмицу до сада, пошто је сусрет другог кола против Радничког из Крагујевца, који је требало да буде игран у Лесковцу, одложен. Изгубила је популарна "дизелка" на гостовању ТСЦ-у у Бачкој Тополи са 1:0 голом који је постигао Милош Пантовић у седамдесетом минуту.

Новобеограђани су принудну паузу у првенству искористили за одигравање пријатељске утакице са Ел Вахдом из Уједињених Арапских Емирата. Тај меч завршен је мирољубиво, без победника и без голова.

ИМТ и Напредак су прошле сезоне одиграли две утакмице. Трактористи су славили убедљиву победу од 4:0 у Крушевцу на јесен док је на пролеће на Крову тржног центра Стадион на Вождовцу било 1:1. У првој од две поменуте утакмице блистали су, са по два гола, презимењаци Луковић, Лука и Милош који се у међувремену отиснуо у Стразбур који га је купио још у јануару и оставио на шестомесечној позајмици. На Вожсовцу, Напредак је повео голом Бастајића, а изједначио је Милош Луковић.

Кликните на линк за НАШ ТИП: 0-2 (квота 1,68)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

СРБИЈА ОВО НЕ ПАМТИ! Новак Ђоковић не планира да послуша лекара?!

Новак Ђоковић и Стефанос Циципас састали су се у четвртфиналу олимпијског тениског турнира, а после истинске драме, због нове повреде колена, Ноле је изговорио нешто што се не памти у нашем спорту.

01. 08. 2024. у 22:54

АМЕРИ У ШОКУ: Срамно се понашали према Кинезу, а када су с њим ушли у базен у финалу - свет је остао у чуду због оног што се десило

Минулих дана, непосредно пре него што су почеле Олимпијске игре у Паризу, светом је прострујала вест о томе да ће Американци можда остати без организације наредних Игара, а 2028. оне треба да се одрже у Лос Анђелесу. Разлог је њихов бес због кинеских пливача и потез на који су се одлучили. Сада им се тај бес помало "обио о главу" у престоници Француске. И то на спектакуларан начин.

31. 07. 2024. у 23:42