БИЋЕ НЕИЗВЕСНО: Обрачун "фурије" и "самураја" обећава прави фудбалски спектакл

В.М.

02. 08. 2024. у 10:26

ЈОШ један четвртфинални меч фудбалског турнира на олимпијади одиграће Јапан и Шпанија који се састају од 17 часова на "Олимпик парку" у Лиону.

БИЋЕ НЕИЗВЕСНО: Обрачун фурије и самураја обећава прави фудбалски спектакл

Foto: Profimedia

Ово ће бити обрачун тимова који су се пре три године у Токију сусрели у полуфиналу такмичења, тада су бољи били Шпанци, а по букмејкерима "фурија" је поново фаворит, мада по приказаном у групи Јапанци ће и те како имати шта да кажу на овом мечу.

"Самураји" за сада имају импресиван турнир, уписали су три победе у групи, а успут нису примили ниједан гол. Додуше, ривали им нису били посебно јаки, Парагвај, Мали и Израел.

Ипак, Јапанци традиционално добро играју на овом турниру и уколико данас изненаде Шпанце, пласираће се у своје треће полуфинале на последње четири олимпијаде.

Са друге стране, "фурија" је у Токију поклекла у финалу од Бразила и сада јој је циљ да бар поново тај успех и пласира се у друго узастопно финале, треће у историји.

Шпанци су одлично отворили турнир, победили су Узбекистан и Доминикану, али у последњем колу групе фазе су поражени од Египта и то их је коштало првог места у групи "Ц".

Оно што се истакло код ове екипе је колико је нападачки разноврсна, Шпанци су постигли шест голова до сада и сваки пут је други играч тресао мрежу, тако да имају шест различитих стрелаца.

Очекујемо један добар, неизвестан меч и верујемо да ће оба тима постићи бар по један гол.

НАШ ТИП: ГГ (квота 2,02)

ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СЛАВНИ ХРВАТ У СТРАШНИМ ТРАГЕДИЈАМА ИЗГУБИО ЖЕНУ И ТРИ СИНА: Сваког јутра тугујем и плачем

СЛАВНИ ХРВАТ У СТРАШНИМ ТРАГЕДИЈАМА ИЗГУБИО ЖЕНУ И ТРИ СИНА: "Сваког јутра тугујем и плачем"

Мухамед Али у две борбе није успео да га нокаутира. Хрватска је на њега поносна, иако је, званично, он држављанин друге земље. Али, жив пун успона и падова - на крају су обележиле страшне трагдије.

25. 08. 2025. у 19:07

НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Тијана Бошковић у сузама напустила терен... (ВИДЕО)

НЕ, НЕ, САМО ТО НЕ! Тијана Бошковић у сузама напустила терен... (ВИДЕО)

Средином другог сета 2. кола Светског првенства за одбојкашице у мечу између Србије и Камеруна десила се ситуација коју нико није желео да види а то је - повреда Тијане Бошковић.

25. 08. 2025. у 17:00 >> 17:00

Коментари (0)

БУДИ И ТИ НЕЧИЈИ АНЂЕО – ТСЦ И ФОНДАЦИЈА МОЗЗАРТ ЗА ПОМОЋ ПРВОЈ НАРОДНОЈ КУХИЊИЦИ ЗА БЕБЕ