ГРАДСКИ ДЕРБИ НАКОН ПЕТ ДУГИХ ГОДИНА: "Челична Спарта" је на сјајан начин започела сезону
У оквиру трећег кола чешког првенства гледаћемо градски дерби у престоници између Спарте и Дукле од 20 часова.

Foto: Profimedia
Спарта је на сјајан начин започела нову сезону, бранилац титуле је кампању започео са четири победе у свим такмичењима и изгледа веома добро на терену.
По два тријумфа "челична Спарта" остварила је у првенству (Пардубице, Теплице) и квалификацијама за Лигу шампиона (оба пута против Шамрока).
Оно што је импресивно код домаћина је то што је на тим мечевима постигао чак 12 голова, тако да је нападачки изузетно расположен.
Са друге стране, Дукла је до сада имала само обавезе у првенству и на две одигране утакмице била је половична. Прво је поражен од Плзења (1:3), а након тога је уписала први тријфум против Бохемијанса (1:0).
Гости су се након пет година неиграња у елити вратили у њу, тако да се може рећи да имају добар почетак сезоне.
По први пут од 2019. ови градски ривали ће укрстити копља, а ми верујемо да ће победа припасти Спарти којој би то био пети тријумф у низу.
НАШ ТИП: 1&2-5 (квота 1,50)
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Препоручујемо

ТЕНИСКИ ШОК: Ево шта је управо саопштио Ју-Ес опен!
Најновије вести из тениса су - спектакуларне.
29. 07. 2025. у 19:53

ХРВАТСКО ЛУДИЛО! Српски кошаркаш приведен због подизања три прста, а правдање Хрвата је горе од саме казне
Хрватска је приредила још један скандал који је узбуркао српске спортске страсти.
29. 07. 2025. у 14:43

"АЛАРМАНТНА ВЕСТ ЗА ХРВАТСКУ!" Хрвати у паници: Срби нам дишу за вратом!
Најновије вести из Хрватске су, мало је рећи, занимљиве.
28. 07. 2025. у 19:52
Коментари (0)