БАЧКИ ДЕРБИ НА ТСЦ АРЕНИ: Домаћи играчи се још навикавају на новог тренера

О. М.

04. 08. 2024. у 12:12

У првом мечу недељног програма Суперлиге Србије састају се ТСЦ и Спартак из Суботице. Дуел у "ТСЦ Арени" у Бачкој Тополи почеће у 17.30 часова.

Играчи ТСЦ-а су били половично успешни у прва два кола. Прво су на свом терену савладали ИМТ са 1:0, а затим су као гости у другом колу поражени од Радничког из Ниша истим резултатом.

Једини стрелац за овај тим био је Милош Пантовић, па се може закључити да играчи ТСЦ-а нису претерано ефикасни на старту нове сезоне.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

За то постоји неколико разлога, а један од њих је и промена тренера. Деан Клафурић је заменио Жарка Лазетића, вишегодишњег тренера који је прешао у Макаби из Тел Авива. Биће потребно неко време да се играчи навикну на новог шефа и он на њих.

Такође, између две такмичарске године у клуб је стигло неколико младих и талентованих играча, па је неопходно да се прилагоде новој средини.

С друге стране, фудбалери суботичког Спартака нису баш на најбољи начин почели сезону. Још увек нису окусили сласт победе. Уписали су по један реми и пораз.

На отварању шампионата изгубили су од Новог Пазара у гостима са 3:2. Одиграли су веома лоших 80 минута, а онда су за последњих 10 минута постигли два гола што је било довољно само да се ублажи висок пораз. Стрелци су били Војо Убипарип и Атуле.

Прошле недеље су ремизирали са Чукаричким 1:1 као домаћин. И у том мечу су морали да јуре резултатски минус. Гости су водили 1:0 до 81. минута, а онда је Богићевић постигао изједначујући погодак и тако спасио свој тим другог пораза у сезони.

ТСЦ је несумњиво бољи тим са више квалитетних појединаца, док се "плави гплубови" ослањају на искуство које им неће много помоћи против домаћина.

НАШ ТИП: 1&2+ (квота 1,67)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ?! Ево с киме кошаркаши Србије играју у полуфиналу Олимпијских игара ако победе Аустралију!

Кошаркашка репрезентација Србије састала се са Јужним Суданом у последњем колу прве фазе олимпијског турнира, а одмах потом обављен је жреб којим је одређено који четвтрфинални пар се укршта с којим у полуфиналу.

03. 08. 2024. у 23:54

ФРАНЦУСКА У НЕВЕРИЦИ: Овако је њен олимпијац остао без финала у скоку с мотком - и добио армију обожаватељки (ВИДЕО)

Арман Дуплантис је, на жалост Француза, "само" њиховог порекла - али рођен је у Америци, наступа за Шведску и светски је рекордер у скоку с мотком. А француски олимпијац у тој дисциплини, Антони Амирати, растужио је нацију - и то не несвакидашњи начин.

03. 08. 2024. у 17:48