МИТРОВИЋ НЕ ПРЕСТАЈЕ ДА "РЕШЕТА" МРЕЖЕ: Најбољи стрелац у историји наше репрезентације је једноставно незаустављив!
НАКОН што је освојио Суперкуп победом над Ал Насром, Ал Хилал се окреће обавезама у домаћем првенству које почиње овог викенда, а први противник биће му Ал Ухдуд који ће га угостити у Најрану (20.00).

ФОТО: Профимедиа
Ал Хилал не планира да стане са освајањем тројефа, након сјајне прошле у којој их је освојио три, нову је започео освајањем новог одличја победивши Ал Наср у Суперкупу са 4:1, а у центру пажње био је најбољи стрелац у историји наше репрезентације Александар Митровић који је постигао два поготка и поделио асистенцију код гола који је постигао други српски репрезентативац који носи дрес "плавог" таласа, Сергеј Милинковић Савић.
Митровић је наставио тамо где је стао прошле сезоне када је постигао 40 голова за Ал Хилал уз осам подељених асистецнија у свим такмичењима и изгледа да српски центафор не планира да стане.
Такође, овим наступом је поново ставио до знања Крсистијану Роналду да је најбољи играч у Саудијској Арабији и да је спреман да се бори за титулу најбољег Професионал лиге стрелца са Португалцем који ју је прошле сезоне освојио са 35 лигашких голова наспрам Митровићевих 28.
Што се тиче Професионал лиге циљ је јасан за "плави талас" који се не би задовољио ни са чим другим него одбраном титуле и то на убедљив начин, као онај на који је освојена прошле сезоне.
Јасно је да Жорж Жезус на свом располагању има убедљиво најбољи тим у Азији, поготово ове сезоне када ће му од једног тренутка бити на располагању Нејмар који је читаву прошлу кампању пропустио због тешке повреде.
Већих појачања није било преко лета, али по писањима трансфер гуруа Фабриција Романа постоји могућност да у смирај прелазног рока екипу појача Жоао Кансело којег Барселона није откупила од Ситија у којем је одавно "прецртан" од стране Пепа Гвардиоле.
Ривал Ал Хилалу на стару првенства биће Ал Ухдуд који је прошле сезоне на веома драматичан начин обезбедио опстанак у елити. Наиме "плаво-бели" су све до последњег кола били у зони испадања, али захваљујући тријумфом над Ал Таиом (2:0) уз пораз Абе од Ал Хазема успели су да "упливају" у сигурну луку и сачувају свој прволигашки статус.
Јасно је да су данас огромни аутсајдери, немају квалитет потребан да се такмиче са Ал Хилалом, а то смо видели и на њихова два међусобна дуела у којима је "плави талас" славио са по 3:0.
КЛИКНИ НА ЛИНК ЗА НАШ ТИП: 2&3-6 (квота 1,65)
Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији за Андроид и иОС
Препоручујемо

ЛУКА ЈОВИЋ ИЗГУБИО ПОВЕРЕЊЕ ФОНСЕКЕ: Српски центарфор подбацио против Торина и сада га очекује селидба на клупу
24. 08. 2024. у 12:43 >> 12:43

ХАОС: Кажњавају спортисте истог часа ако причају на руском?! (ВИДЕО)
Откао је почео рат у Украјини, спорт је, наравно, пао у други план у тој земљи, али док траје оно што Русија зове "Специјална војна операција", украјински спортисти се надмећу али у врло специфичним околностима. Оне доводе и до досад незабележених ситуација.
20. 08. 2025. у 19:20

ПЕШИЋ СКРАТИО СПИСАК?! Најновије вести из табора Србије пред Евробаскет!
Селектор мушке кошаркашке репрезентације Србије Светислав Пешић недавно је повео 15 играча у Минхен, на припремни турнир на коме су "орлови" тријумфовали победивши и актуелне прваке света, а изгледа да је данас постало познато и ко од српских кошаркаша дефинитивно неће на Евробаскет.
20. 08. 2025. у 14:37

АЛБАНЦИ СИКТЕ ОД БЕСА: Не могу да верују шта се десило у Београду
Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Заправо, не баш целу - јер се један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, разбеснео.
20. 08. 2025. у 12:23
Коментари (1)