ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за суботу
ЧИМ су лиге петице у понуди одмах је лакше, јуче смо погодили све наше предлоге и надамо се да ће исто бити и данас.
Танјуг/АП
Погођени тикет можете видети ОВДЕ, а ево и нових типова:
Субота
15.30 Лајпциг - Богум 1X&|1+&||1+ (1,42)
16.00 Тотенхем - Евертон 1&2+ (1,62)
16.00 Фулам - Лестер 1 (1,87)
18.30 Парма - Милан 2 (1,67)
Укупна квота: 7,18
Лајцпиг игра офанзиван фудбал са пуно голова, поготово пред својим навијачима и очекујемо да сезону отвори на тај начин против Бохума, а уз голове додајемо и дуплу шансу на домаћина који је квалитетнији ривал.
Тотенхем је "кикснуо" против Лестера у првом колу, сада мора да се "вади" пред својим навијачима, а има идеалну шансу за то јер му на ноге долази Евертон, екипа коју је савладао на последња три међусобна дуела у Лондону.
Сматрамо да је Фулам квалитенији тим од Лестера, "лисице" су међу најслабијим тимовима у лиги и верујемо да ће се то показати на "Крејвен котиџу".
За крај предлажемо фикс на Милан који би морао да победи Парму, екипу која је ушла из друге лиге у Серију А и уопште се није појачала, па је квалитет дебело на страни "росонера" на овом вечерашњем сусрету.
ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈНОВИЈУ ЕПИЗОДУ КЛАДИОНИЧАРСКИХ ПРИЧА
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЛУКА ЈОВИЋ ИЗГУБИО ПОВЕРЕЊЕ ФОНСЕКЕ: Српски центарфор подбацио против Торина и сада га очекује селидба на клупу
24. 08. 2024. у 12:43 >> 12:43
ШОК: Две трећине запослених у Арсеналу ОДБИЛО карту за финале Лиге шампиона!
Најновије вести из фудбала су врло занимљиве.
19. 05. 2026. у 17:00
И ХРВАТ ДОЛИЈАО: Скандал! Шесторица тенисера и тренер ухваћени у намештаљкама - уништавали и доказе, суспензије и до 2045!
Међународна агенција за интегритет тениса (ИТИА) суспендовала је шест тенисера и једног тренера због кршења антикорупцијских правила тениса. Уз то, коригована је и казна за једног Хрвата који ће сада "само" шест и по година морати да буде ван свих тениских дешавања.
19. 05. 2026. у 16:42
"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!
Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.
19. 05. 2026. у 14:50
Коментари (0)