"ЈОРГАНЏИЈЕ" ЈОШ ТРАЖЕ ПРАВУ ФОРМУ: Билбао није импресионирао против Валенсије, али пишу се бодови

Оља Мркић

31. 08. 2024. у 10:04

Атлетик Билбао дочекује Атлетико Мадрид, на стадиону "Сан Мамес", у суботу од 19 часова, у оквиру четвртог кола шпанске Ла лиге.

ЈОРГАНЏИЈЕ ЈОШ ТРАЖЕ ПРАВУ ФОРМУ: Билбао није импресионирао против Валенсије, али пишу се бодови

Фото Profimedia

Билбао у овај меч улази након победе од 1:0 против Валенсије у среду, док је Атлетико одиграо нерешено без голова против Еспањола на свом стадиону.

Иако представа против Валенсије није била импресивна, Атлетик је успео да дође до три бода захваљујући голу Бената Прадоса у 45. минуту. Претходно су изгубили од Барселоне док су на старту сезоне одиграли 1:1 против Хетафеа.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Екипа је у односу на прошлу сезону појачана са три нова играча, од којих је најважнији долазак Алвара Ђала, али највеће "појачање" ипак је останак Ника Вилијамса, за којег су интересовање показали Барселона, Арсенал и Ливерпул.

Атлетико Мадрид је непоражен у Ла лиги ове сезоне, али још нису у пуној форми. Екипа Дијега Симеонеа ремизирала је 2:2 са Виљареалом у првом колу, а затим је победила Ђирону са 3:0 прошлог викенда пре ремија без голова против Еспањола.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

НАШ ТИП: X (квота 3.30)

Ову и све друге анализе мечева и најновије вести везане за спорт и клађење можете прочитати и на нашој новој апликацији za Android i iOS 

Преузмите нашу апликацију за љубитеље клађења

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово

Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.

29. 06. 2025. у 12:13

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?

ОТКРИВЕНА ТАЈНА КОЈУ СУ КРИЛИ ГОДИНАМА?! Кристијано Роналдо и Георгина Родригез су све преверили?

Звезда португалске репрезентације и ФК Ал Наср, Кристијано Роналдо, и његова девојка Георгина Родригез већ годинама важе за један од најчувенијих парова који се, притом, упознао као у бајци. Али, може бити - да је све то била лаж...

29. 06. 2025. у 12:42

Коментари (0)

ЈОВАНА ЈОКСИМОВИЋ У ЧУДУ: Шешељ објаснио шта му фали, а у студију прави хаос (ВИДЕО)