ДЕЈАН СТАНКОВИЋ: ЛАСК далеко од идеалне форме
ТРЕНЕР у Аустрији предлаже преостале утакмице ондашње Бундеслиге.
FOTO: EPA
НЕДЕЉА
Ахен – Аустрија 3+
ЛАСК – Волфсбергер 1X
Рапид – Салцбург X
ЛАСК би на пред својим присталицама требао да згази ривала какав је Волфсберг. Међутим, форма која је веома лоша је тај аршин због кога домаћин улогу фаворита не зна или не може да потврди.
У важнијем дербију на врху табеле између Рапида и Салцбурга, прогнозирам мирољубив исход и поделу бодова. Обе екипе иyцрпqене европским наступима нису у стаwу да пруе свој максимум.
Препоручујемо
Русија добила нове сјајне вести из Србије! Руси ово нису могли ни да сањају
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 04. 2026. у 15:06
За Хрвате јe четник, за Србе усташа! Сина су му убили у Београду, преживео је рак, а данас као бескућник скупља флаше по контејнерима
ЧУДНИ су путеви господњи!
22. 04. 2026. у 11:39 >> 11:49
Обрт о коме бруји цео свет! Новак Ђоковић најавио катастрофу, а онда једним потезом слудео "неверне Томе"
ШТА се дешава са Новаком Ђоковићем?
22. 04. 2026. у 09:52 >> 09:52
Коментари (0)